باهدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و پر کردن اوقات فراغت جوانان؛

بهره‌مندی بیش از ۵۰ هزار نفر از علاقمندان فوتبال در چابهار، کنارک و دشتیاری

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار از بهره‌مندی بیش از ۵۰ هزار نفر از علاقمندان فوتبال در چابهار، کنارک و دشتیاری از خدمات منطقه آزاد با بهره‌برداری از ۱۷ زمین چمن مصنوعی، به‌منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و پر کردن اوقات فراغت جوانان این منطقه خبر داد.

مهدی آبروش با اشاره به تلاش‌های این سازمان درراستای عمل به مسئولیت های اجتماعی گفت: در سنوات گذشته ۱۷ زمین چمن مصنوعی از سوی سازمان منطقه آزاد چابهار در روستاهای شهرستان‌های چابهار، کنارک و دشتیاری به بهره‌برداری رسید.

آبروش ادامه داد: با نصب چمن‌های مصنوعی مینی فوتبال در این زمین‌ها، تاکنون حدود ۴۰۰ تیم ورزشی، موفق به برگزاری مسابقات مختلفی ازجمله مسابقات جام رمضان شده‌اند که نزدیک به ۵۰ هزار تماشاگر داشته است.

وی ضمن ابراز خرسندی از استقبال خوب مردم چابهار از ورزش‌های تیمی تأکید کرد: هدف اصلی سازمان منطقه آزاد چابهار، پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با تفریحات سالم و با تأکید بر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بوده است.

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار در پایان ضمن تقدیر از همکاری نزدیک اداره کل ورزش و جوانان استان یادآور شد: همراهی و هم‌راستایی مسوولان ورزشی استان با این منطقه آزاد، ضمن تقویت روان به افزایش سلامت جسم جامعه محلی به‌ویژه نوجوانان و جوانان کمک می‌کند.

قابل ذکر است، منطقه آزاد چابهار در سال جاری نیز، در دو محله کمتر برخوردار، با همکاری شهرداری در حال نصب دو چمن مصنوعی در محلات جدگال آباد و سرخریگ و مسقطی ها می باشد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10351

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: