منطقه آزاد چابهار ۲۳۳ میلیارد تومان طرح آبرسانی در حال اجرا دارد

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: این سازمان به منظور رفع مشکلات کم آبی از طریق تخصیص ردیف‌های بودجه‌ای، ۲ پروژه مهم آبرسانی به روستای تیس و آبرسانی به مرز ریمدان و روستاهای مسیر با اعتبار اولیه ۲۳۳ میلیارد تومان را در دست اجرا دارد.

 عبدالحکیم آصفی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: برای حل و رفع مشکلات آب آشامیدنی شهر چابهار و روستاها و بخش‌های تابعه برنامه‌های خوبی داریم و تا کنون سازمان منطقه آزاد چابهار در زمینه حل مشکلات آب آشامیدنی شهرستان چابهار نقش پررنگی داشته است.

آصفی ادامه داد: سازمان منطقه آزاد چابهار برای تأمین آب آشامیدنی روستاهای واقع در محدوده منطقه آزاد که توسط آبفا بصورت سقایی آبرسانی می‌شود ۶۰ میلیارد ریال تخصیص داده است.

وی گفت: با توجه به کمبود نقدینگی طرح اجرای خط انتقال آب شهر چابهار از آب شیرین کنارک که توسط شرکت آبفای استان در حال اجراست هم براساس توافقاتی با فرمانداری چابهار حدود یک‌هزار میلیارد ریال توسط سازمان منطقه آزاد تأمین خواهد شد.

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار بیان کرد: تامین حدود پنج هزار مترمکعب آب آشامیدنی در روز از طریق جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و تضمین خرید توسط سازمان منطقه آزاد در دست اقدام است.

آصفی با مهم برشمردن اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی که می‌تواند منشا رفاه و آسایش مردم این خطه از میهن عزیزمان باشد از تخصیص ۲۱۰ هکتار زمین و صدور مجوزهای در اختیار سازمان برای احداث واحدهای آب شیرین کن خبر داد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11504

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: