بازدید هیات سرمایه گذاری استان کراسنودار روسیه از ظرفیت های اقتصادی و گردشگری قشم

هیات سرمایه گذاری استان کراسنودار کشور روسیه از ظرفیت های اقتصادی و گردشگری موجود در سطح جزیره قشم بازدید کردند.

 هیات سرمایه گذاری استان کراسنودار کشور روسیه در سفر به جزیره قشم ضمن برگزاری جلساتی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان با برخی ظرفیت و توانمندی های این منطقه از نزدیک آشنا شدند.
براساس این گزارش، این هیات سرمایه گذاری با از موزه ژئوپارک جهانی قشم و برخی هتل های شهر قشم با حضور در محل اسکله تفریحی و ذخیره گاه زیست کره حرای روستای گورزین با بخش کوچکی از ظرفیت های طبیعی و گردشگری و همچنین امکانات خدماتی و اقامتی جزیره با هدف توسعه روابط فرهنگی و گردشگری بازدید کردند.
هیات سرمایه گذاری استان کراسنودار کشور روسیه همچنین با هدف آشنایی با ظرفیت های اقتصادی جزیره در حوزه های تجاری و نفت و انرژی، بازدیدی از محل پایانه نفتی دیرستان و بندر کاوه داشتند.
محل احداث پروژه عظیم پل خلیج فارس و همچنین اسکله لافت بخش دیگری از بازدیدهای این هیات سرمایه گذاری کشور روسیه در جزیره قشم بود که پروژه های زیرساختی و عمرانی را شامل می شد.
تشریح فرصت های سرمایه گذاری و همچنین ظرفیت های فرهنگی و گردشگری موجود در سطح جزیره قشم در جلساتی با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان نیز بخش دیگری از برنامه های هیات سرمایه گذاری استان کراسنودار کشور روسیه در جزیره قشم بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11069

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: