افتتاح دستاوردهای حوزه های مختلف با حضور رئیس جمهور به مناسبت هفته دولت در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از افتتاح طرح ها و پروژه های حوزه های مختلف در جزیره کیش با حضور ریاست محترم جمهور کشور پس از ایام اربعین و به مناسبت هفته دولت خبر داد.

 رحیم سرهنگی در دومین روز از نمایشگاه “روایت خدمت/ وعده، وفا” صبح امروز یک شنبه پنجم شهریور با حضور در غرفه دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی ویژه اقتصادی و گفت: دستاوردهایی در حوزه زیربنایی، عمرانی، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی و گردشگری پس از ایام اربعین و با حضور رییس جمهور کشور در کیش افتتاح خواهد شد.

سرهنگی با اشاره به سفر اخیر به ارمنستان عنوان کرد: با توجه به این موضوع که یکی از اقتصادهای کشور ارمنستان بر پایه گردشگری بنا شده است و هاب پروازها و گردشگری اوراسیا به شمار می رود فرصت مناسبی در اتصال حلقه گردشگری کیش و ارمنستان خواهد بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به حضور جامعه بازاریان، جامعه هتلداران و جامعه پذیرایی برای نخستین بار در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: تفاهم نامه ای میان این جوامع و سرمایه گذاران ارمنستانی منعقد شده است.

وی همچنین پس از بازدید از نمایشگاه روایت خدمت / وعده، وفا اطهار داشت: دستاوردهای حوزه دولت سیزدهم متعدد بوده است و باید در نحوه گویایی و اطلاع رسانی این دستاوردها برنامه ریزی بهتری در نظر گرفته شود.

رحیم سرهنگی همچنین در ادامه افزود: فعالیت های خوبی در حوزه های بهداشت و درمان، معاونت علمی فناوری، وزارت کار و تعاون اجتماعی انجام شده است که دستاوردهای دولت سیزدهم به شمار می رود که آشنایی مردم با این موارد می تواند روحیه امید در کشور را زنده نگه دارد.

سرهنگی با اشاره به حضور کم مردم در این نمایشگاه اظهار داشت: هدف اصلی این نمایشگاه باید مردم باشند که این امر مستلزم فعالیت تیم محتوایی مجرب در راستای جهاد تبیین و آشنایی مردم با فعالیت ها و دستاوردهای دولت سیزدهم است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد: دولت در میانه راه قرار دارد و برای آشنایی وزیران جدید و برنامه ریزی های آن ها در حوزه مربوطه باید تلاش شود و دو سال آینده برای دولت سالی پربار در پیشبرد دستاوردها خواهد بود

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11884

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: