بیش از ۵ هزار نفر از غرفه منطقه ویژ‌ه اقتصادی پیام در الکامپ بازدید کردند

بیش از ۵ هزار نفر از غرفه پیام در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ که در محل نمایشگاه بین المللی برقرار است بازدید کردند.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در این دوره از نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک( الکامپ) حضوری پررنگ داشته و توانسته بخشی از توانمندی و پتانسیل های خود را به نمایش بگذارد.
این نمایشگاه بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور با حضور ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای ازبکستان، فرانسه، پاکستان، بوسنی، سوریه، چین، روسیه، ترکیه، ارمنستان و عراق است که از این تعداد بیش از ۱۵۰ شرکت استارتاپ و دانش‌بنیان  بودند.
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به عنوان یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصادی کشور که تبدیل آن به قطب فناوری‌های نوین در حال اجرایی شدن است، توانسته با حضوری پر رنگ در این نمایشگاه در کنار به نمایش گذاشتن گوشه‌ای از توانمندی و پتانسیل‌های خود، زمینه را برای جذب هر چه بیشتر سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی فراهم کند.
با بر برپایی غرفه پیام در این نمایشگاه، در کنار استقبال خوب شرکت‌های داخلی و خارجی از  این غرفه، سرمایه گذارانی برای حضور و استقرار در این منطقه اعلام آمادگی کردند.
بلوم، رهنمون فناوری اطلاعات، تلاش، سینا انرژی و فاطر از جمله شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام هستند که در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ حضور داشتند.
این نمایشگاه تا هشتم تیرماه در محل  نمایشگاه بین المللی تهران برقرار بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11190

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: