در جلسه معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم و مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان تاکید شد؛

برنامه ریزی برای رفع سریع‌تر مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی قشم

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم و مدیرکل امور مالیاتی استان هرمزگان در جلسه ای با هدف رفع مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی منطقه آزاد قشم به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مختار گرشاسبی اظهار داشت: در این جلسه درخصوص مشکلات مالیاتی سال های ۱۳۹۰ الی ۱۳۹۴ و حل مسائل فعالان اقتصادی جزیره مذاکراتی صورت گرفت.
گرشاسبی ادامه داد: مالیات بر ارزش افزوده واردات و فروش کالا متعلق به سال های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ دیگر موضوعی بود که در این جلسه مطرح شد.
وی تصریح کرد: همچنین در این جلسه درباره فرآیند ترخیص کالا و چگونگی تنظیم اظهارنامه گمرکی در گمرک سازمان و پرداخت آنی مالیات بر ارزش افزوده در هنگام ترخیص کالا در گمرک سازمان مانند گمرک جمهوری اسلامی ایران مذاکراتی صورت گرفت.
به گفته سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم؛ تشکیل هیات بدوی و تجدید نظر مالیاتی در قشم، چگونگی راه اندازی سامانه صندوق های فروشگاهی از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.
گرشاسبی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه پیرامون برنامه ریزی برگزاری دوره های آموشی توسط اداره کل مالیاتی استان برای فعالان اقتصادی بحث و تبادل مورد تاکید قرار گرفت.
براساس این گزارش، جلسه مختار گرشاسبی، سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم و جعفر احسانی مهر، مدیرکل امور مالیاتی استان هرمزگان با حضور جمعی از مدیران دو مجموعه و فعالان اقتصادی جزیره قشم برگزار شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11037

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: