به منظور ارائه خدمات مطلوب به گردشگران انجام شد؛

انتخاب ۳ روستای برتر گردشگری در قشم

در نشست مشترک افشار فتح الهی، مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با دهیاران جزیره آخرین هماهنگی‌های نوروزی به منظور ارائه خدمات مطلوب به گردشگران انجام شد.

افشار فتح الهی در این نشست اظهار کرد: امسال جزیره قشم شاهد رشد ۶۰ درصدی ورود گردشگر بوده و پیش بینی می شود، در نوروز هم ورود گردشگران پرتعداد و بی سابقه باشد.
فتح الهی ادامه داد: از همین روی مشارکت جمعی مسئولین دستگاه های اجرایی، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها و مردم به منظور پشت سر گذاشتن نوروزی آرام و ثبت خاطراتی ماندگار از جزیره زیبای قشم در ذهن گردشگران ضروری است.
به گفته وی، با توجه به برپایی ستاد اجرایی خدمات سفر در ایام نوروز در جزیره قشم، نیاز است که در هر روستا نیز یک ستاد نوروزی با محوریت دهیار به منظور پذیرایی از گردشگران، اطلاع رسانی از جاذبه ها و ظرفیت ها و ارائه خدمات راه‌اندازی شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تاکید کرد: هم اکنون نگاه ها در سطح ملی به جزیره تغییر کرده و برندسازی جدیدی برای قشم اتفاق افتاده است و همه ما موظف هستیم در حفظ و تقویت این برند جدید تلاش کنیم.
فتح الهی تصریح کرد: در مدت زمان باقی مانده تا شروع نوروز، پاکسازی، نظافت و جمع آوری نخاله، زیباسازی ورودی و معابر روستاها، اصلاح نقاط پرخطر و تامین روشنایی معابر پرتردد باید در دستور کار قرار بگیرد.
وی اضافه کرد: پس از نوروز و با بررسی های انجام شده توسط ستاد اجرایی خدمات سفر، ۳ روستا که بهترین پذیرایی از گردشگران را داشته اند، به عنوان روستاهای برتر انتخاب خواهند شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: پس از انتخاب روستاهای برتر با تایید و هماهنگی روستا، سه پروژه شاخص در هر روستا با انعقاد تفاهمنامه همکاری به انجام خواهد رسید.
فتح الهی همچنین بر راه اندازی غرفه های تامین اقلام اساسی در روستاهای پرتردد تاکید کرد.
بنابراین گزارش، در ابتدای این نشست دهیاران مهمترین درخواست، مطالبات و چالش های مسیر پیش روی خود را مطرح کرده و بابت اجرای طرح نهضت ملی مسکن از مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم تقدیر کردند و اظهار داشتند در دوره سکانداری افشار فتح الهی اعتماد مردمی به بدنه سازمان منطقه ازاد قشم احیاء شده است.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10036

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: