نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

پیشرفت های عمرانی کیش بسیار مثبت و قابل تحسین است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: ساخت ترمینال جدید فرودگاه کیش از نظر حجم و گستردگی کار، ستودنی و باورنکردنی است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده به همراه سعید پورزادی سرپرست سازمان سازمان منطقه آزاد کیش از برخی پروژه های عمرانی کیش از جمله ترمینال جدید فرودگاه، ورزشگاه المپیک و باند جنوبی فرودگاه بازدید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده در حاشیه این بازدید گفت: جزیره کیش جزء معدود شهرهای کشورمان است که دارای مجموعه عظیم فرودگاهی است و ساخت ترمینال جدید این فرودگاه با همت و تلاش مهندسان جوان و زحمتکش کشورمان و با بکارگیری دستاوردهای شرکت های دانش بنیان داخلی، از نظر حجم و گستردگی کاری، ستودنی و قابل تحسین ست.

وی افزود: این مجموعه فرودگاهی که به تازگی ترمینال جدید نیز به آن افزوده شده است می تواند در آینده به عنوان یکی از راه های بسیار موثر برای ایجاد ارتباط و حمل و نقل هوایی در کریدور شمال به جنوب نقش آفرینی کند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ادامه داد: امیدوارم مجموعه فرودگاهی کیش تاثیر خودش را نه تنها در سطح ملی بلکه در سطوح بین المللی و منطقه ای بگذارد و روابط همه جانبه را در حوزه های مختلف با کشورهای همسایه ایجاد کند.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده با بیان این که اتفاق تازه و نویی در جزیره کیش رخ داده است؛ تاکید کرد: زیرساخت‌هایی که در راستای تقویت حوزه گردشگری در جزیره کیش تدارک دیده شده ظرفیت های خوبی ایجاد کرده که به آن خوشبین هستم و اعتقاد دارم روند توسعه جزیره کیش به سمت و سویی می رود که مورد انتظار است.

وی، رشد و توسعه گردشگری را نیازمند توسعه متوازن در همه زمینه ها از جمله در حوزه حمل و نقل و فرودگاه عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه برای هر کدام از مناطق آزاد اولویت هایی در نظر گرفته شده است و ماموریت جزیره کیش نیز گردشگری است از اینرو ایجاد زیر ساخت های گردشگری، نشان دهنده روند توسعه جزیره کیش به این سمت و سو است که به آینده آن خیلی خوشبین هستم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به زیرساخت های ورزشی جزیره کیش و نقش تاثیر گذار آن در جذب گردشگر تاکید کرد: مجموعه های ورزشی کیش این امکان و فرصت را می دهد تا تیم های ورزشی و ورزشکاران به جای برگزاری اردوهای تدارکاتی خود در سایر کشورها، میهمان جزیره کیش باشند.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده در پایان از اقدامات سازمان منطقه آزاد کیش در به سرانجام رساندن پروژه های عمرانی و زیر ساختی قدردانی و تلاش های بخش خصوص و دولتی در آبادانی کیش را مثبت ارزیابی کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10771

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: