پیام تبریک «دکتر عبدالملکی» به مناسبت سال نو

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در پیامی فرارسیدن سال نو را به عموم هموطنان تبریک گفت.

همزمانی بهار طبیعت و بهار قرآن و ترنم صدای حول حالنا الی احسن الحال با نوای روحبخش ربنای افطار بر عموم هموطنان ایران اسلامی تبریک و تهنیت باد.
همه کارگزاران و فعالان اقتصادی در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به شعار «مهار تورم، رشد تولید» مزین شده، ماموریت ویژه ای خواهند داشت و ما خدمتگزاران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به همراه سرمایه گذاران، کارآفرینان و کارگران توانمند فعال در این مناطق که افسران و سربازان اقتصادی کشور هستند، نهایت تلاش خود را در این زمینه بکار خواهیم بست، ان شاالله.
امسال تلاش خواهیم کرد با تبدیل مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به «بهشت سرمایه گذاری» و با کاهش هزینه‌های زائد تولید، در کاهش تورم و رشد تولید موثر باشیم.
همچنین افتخار داریم امسال نیز همچون سالهای گذشته با بسیج همه امکانات خود میزبان نوروزی مردم خوب ایران در مناطق آزاد باشیم و به این خدمت برخود می بالیم.
آرزوی ما در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تداوم حلاوت و شیرینی عید در همه ایام سال برای مردم و سرافرازی مداوم پرچم خوشرنگ جمهوری اسلامی ایران است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10083

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: