پاشایی در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد ارس مطرح کرد؛

نقش موثر سازمان منطقه آزاد ارس در بازسازی مدرسه باهنر هادیشهر

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد ارس با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در تربیت فرزندان این مرز و بوم، تاکید کرد: ۸۰ درصد کودکان توسط جامعه و آموزش و پرورش رشد می‌یابند که این امر مهم بوده و باید توسط متولیان امر مدنظر قرار گیرد.

 معصومه پاشایی بهرام افزود: بازسازی مدرسه باهنر هادیشهر موضوع مهمی بود که با همکاری اولیاء، اداره‌کل نوسازی مدارس استان آذربایجان‌شرقی و سازمان منطقه آزاد ارس در حال اجراست و امیدواریم مدرسه نیمه‌کاره جانانلو هم توسط سازمان منطقه آزاد ارس تکمیل گردد.

پاشایی بهرام در ادامه با اشاره به سوق نخبگان به آموزش و پرورش، گفت: نخبگان در حال جذب در بدنه آموزش و پرورش هستند و جهت پیشرفت و توسعه در سطح ملی باید آموزش و پرورش از پتانسیل های نخبگان استفاده نماید.

وی با تاکید بر اینکه موضوع جمعیت در کشور به یک بحران تبدیل شده است که باید در اولویت قرار گیرد، متذکر شد: رتبه ۲۷ استان آذربایجان‌شرقی در بین استان‌های کشور زنگ خطری برای آینده است و آموزش و پرورش باید در موضوع جمعیت و رشد جمعیت ورود کرده و آموزش‌های لازم برای معلمین از سوی صورت گیرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10684

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: