فصلی جدید از برگزاری جشنواره ها و رویدادها در جزیره کیش

سرپرست مدیریت همایش ها و نمایشگاه های منطقه آزاد کیش از برگزاری “جشنواره نوشیدنی ها، بستنی و شیرینی” با هدف ارتقاء کیفیت جشنواره های خیابانی در جزیره کیش خبر داد.

محمد نیکجو در خصوص برگزاری جشنواره نوشیدنی ها، بستنی و شیرینی که از امشب جمعه یکم فروردین ساعت ۱۹ در محوطه تالار شهر کیش افتتاح خواهد شد، گفت: این رویداد تلفیقی از موسیقی و گل آرایی و فصلی جدیدی در حوزه گردشگری کیش و میزبانی شایسته از ساکنان و گردشگرانی است که از اقصی نقاط کشور به جزیره سفر می کنند.

نیکجو، اظهار داشت: این رویداد با رویکرد همدلی، ایجاد نشاط و شادی در جامعه و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی به ویژه ظرفیت های غنی کیشوندان؛ شاهد تحولات بزرگی در جزیره کیش خواهیم بود.

وی در تکمیل سخنان خود، افزود: در این جشنواره بهترین کافه ها و برندهای نوشیدنی، شیرینی و… مشارکت دارند که می توان به کافه “لبن، اسپرسولب، کافه تهران، شیرینی کرنر، سبلان، کیش فیش، بستنی مک لی، کافه ویونا، میتا کیش و…” اشاره کرد.

همچنین محمد نیکجو وجه تمایز برگزاری این نمایشگاه با نمایشگاه های برگزار شده در سال های گذشته را “مشارکت برندهای داخلی کیش، نحوه اجرا و نرخ مناسب عرضه محصولات” عنوان کرد و گفت: جامعه پذیرایی کیش در این جشنواره نقش مهمی را بر عهده دارد و با تعامل ایجاد شده می توانیم گام های موثری در این زمینه برداریم.

به گفته نیکجو، معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش نیز در برگزاری هر چه بهتر “جشنواره نوشیدنی ها، بستنی و شیرینی” از هیچ کمکی دریغ نکرده است.

نیکجو، خاطر نشان کرد: باغ گل دیبا نیز با ایجاد گل آرایی و باغچه های زیبا در کنار غرفه های برپا شده که حال و هوای معطری را در فضای این رویداد برای بازدید کنندگان فراهم کرده؛ همکاری بسیار خوبی را با دست اندرکاران این جشنواره داشته است.

گفتنی است جشنواره “نوشیدنی ها، بستنی و شیرینی ها” از امشب جمعه یکم فروردین از ساعت ۱۹ تا ۲۳ آغاز به کار می کند و به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است: ساکنان جزیره کیش و گردشگرانی که قصد بازدید از این جشنواره را دارند می توانند با مراجعه به پارکینگ پشت تالار شهر نسبت به پارک خودرو خود اقدام کنند که این امر مهم نقش بسزایی در هموار سازی ترافیک شهری خواهد داشت.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10355

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: