جلسه هماهنگی عملیات اعزام حجاج از فرودگاه قشم برگزار شد

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی عملیات نخستین اعزام زائران برای حج تمتع ۱۴۰۲ از فرودگاه قشم با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزش، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان، مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه قشم و روسای کاروان های اعزامی از قشم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، ادریس راموز در این جلسه گفت: با تاکید ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، برنامه ریزی های متعددی جهت انجام مقدمات بدرقه و استقبال از حجاج در فرودگاه قشم صورت گرفته است.
وی ادامه داد: سازمان منطقه آزاد قشم نیز همراه با مردم و بخش های مختلف جامعه، جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم حج به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای جهان اسلام، به اجرای برنامه های متنوعی خواهد پرداخت.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در پایان تصریح کرد: برای تسهیل اعزام زائران جزیره، امسال برای نخستین بار اعزام حجاج از فرودگاه قشم به مکه مکرمه با پرواز مستقیم صورت می‌گیرد و در صورت اجرای موفق شاهد استمرار این رویه در سال های آینده خواهیم بود.
در ادامه این جلسه مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزش این سازمان، مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه قشم و روسای کاروان حجاج اعزامی از فرودگاه قشم به سفر حج نیز به بیان نظرات خود جهت تسهیل امور و اجرای هرچه بهتر مراسم اعزام زائران خانه خدا پرداختند.
براساس این گزارش، ۴۶۳ تن از زائران خانه خدا در قالب چهار کاروان در روزهای ۲۵ و ۲۶ خردادماه با دو پرواز مستقیم خط هوایی ایران ایر از فرودگاه جزیره قشم عازم سفر حج به کشور عربستان خواهند شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10939

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: