امام جمعه: مردم از این وضعیت ناراضی هستند

بی سرو سامانی و بی مدیر عاملی کیش صدای امام جمعه را هم در آورد

از ۷ دی ماه سال پیش تاکنون، سازمان منطقه آزاد کیش بدون مدیرعامل است و با سرپرستی اداره می شود. این موضوعی است که امام جمعه کیش نیز بارها در مورد آن انتقاد و گلایه کرده است.

سازمان منطقه آزاد کیش از دی ماه سال قبل تاکنون بدون مدیرعامل اداره می شود و سعید پورزادی به عنوان سرپرست این سازمان، آن را اداره می کند.

این مسأله سبب شده تا هم مردم و هم سرمایه گذاران نسبت به بلاتکلیفی این سازمان گله مند باشند و آن را سبب بی ثباتی در این جزیره عنوان و حوزه اختیارات سرپرست سازمان را بسیار محدود عنوان کرده و بسیاری تصمیمات را منوط به انتصاب مدیرعامل جدید این سازمان بدانند.

دو مدیرعامل و یک سرپرست در دو سال

در ابتدای دولت سیزدهم بود که محمدرضا نوایی لواسانی با حکم سعید محمد دبیر وقت شورای عالی مناطق آزاد کشور، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش شد اما دوران مدیریت او که جوانترین مدیرعامل تاریخ منطقه آزاد کیش بود، چند ماهی بیشتر به طول نیانجامید و مهدی کشاورز چافچیری در اسفند ۱۴۰۰ به این مسؤولیت رسید.

با رفتن سعید محمد از دبیری شورای عالی مناطق آزاد و انتصاب حجت الله عبدالملکی در آبان ۱۴۰۱ بجای وی، مهدی کشاورز نیز در دی ماه ۱۴۰۱ از این سازمان رفت و معاون عمرانی اش به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد و از آن زمان تاکنون (حدود ۵ ماه) است که کیش مدیرعامل ندارد.

گلایه های مکرر امام جمعه کیش

حجت الاسلام علیرضا بی نیاز امام جمعه کیش دیروز در خطبه های نماز جمعه این جزیره بار دیگر از نبود مدیرعامل در راس سازمان منطقه آزاد کیش گلایه کرد و عنوان داشت: شرایط نامطلوب کیش به مسئولان کشور منتقل شده است.

وی افزود: مردم از وضع موجود ناراضی هستند و این نارضایتی به مسئولان کشور منتقل شده است.

امام جمعه کیش ابراز امیدواری کرد که به زودی مدیریت جزیره کیش تعیین تکلیف شود.

حجت الاسلام بی نیاز با اشاره به اینکه گرانی و مشکلات معیشتی در جامعه سه پیامد مهم دارد، اظهارداشت: مشکلات معیشتی اخلاق جامعه را بد می کند، امانت داری و امنیت اجتماعی را از بین می‌برد و ضروری است تا مدیران و مسئولان در درجه اول، سرمایه‌گذاران و نیکوکاران در درجه دوم و همه مردم باید برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور تلاش کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10612

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: