بی‌اطلاعی جامعه از ایجاد ۷۰۰ هزار فرصت شغلی در مناطق آزاد

به گفته دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، حدود ۷۰۰ هزار فرصت شغلی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایجاد شده که کمک شایانی به عمران و آبادانی کشور کرده اما بسیاری از این دستاورها بی‌خبر هستند.

حجت اله عبدالملکی امروز در حاشیه دومین روز از نشست مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در قالب شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی این مناطق به میزبانی منطقه آزاد انزلی، در جمع خبرنگاران، هدف از برگزاری این شورا را دانش‌افزایی و هم افزایی بین مدیران روابط عمومی‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی دانست.

وی با بیان اینکه مدیران روابط عمومی‌ها باید تصویر واقعی از اتفاقاتی که در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور درحال وقوع است، ارائه دهند، گفت: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ظرفیت جذب بیش از ۱۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی و داخلی را دارند که اطلاع‌رسانی صحیحی در این مورد انجام نشده است.

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، ظرفیت و فرصت‌های کسب و کار در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را فوق العاده بالا دانست و افزود: حدود ۷۰۰ هزار فرصت شغلی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایجاد شده که کمک شایانی به عمران و آبادانی کشور کرده اما بسیاری از این دستاورها بی‌خبر هستند.

عبدالملکی با بیان اینکه یک سوم صادرات غیرنفتی و ۷۰ درصد ترانزیت دریایی کشور از طریق مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور انجام می‌شود، تصریح کرد: معتقدیم بسیاری از مناطق آزادی که در کشورهای همسایه موفق عمل کرده‌اند رمز موفقیت آن‌ها ارائه تصویری مناسب از مناطق آزاد بوده که ما در این زمینه کوتاهی کردیم.

وی از روابط عمومی‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور خواست تا با تلاشی مضاعف جایگاه بین المللی مناطق آزاد و ظرفیت‌هایی که در سطح بین المللی می‌توانند ارائه دهند را به طور جدی‌تری اطلاع‌رسانی کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10696

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: