با هدف توسعه روابط و تبادل گردشگر صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک چابهار با شرکت پانداگروپ اربیل

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک این منطقه آزاد با شرکت پانداگروپ اربیل در نمایشگاه بین المللی سلیمانیه عراق، با هدف توسعه روابط دو منطقه برای تبادل گردشگر خبر داد.

محمدسعید موسایی باغستانی با اشاره به دستاوردهای توسعه ای حاصل شده در این نمایشگاه و تقدیر از دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور برای همراهی در این رویداد گفت: معرفی پتانسیل های گردشگری کشور به جهانیان نیازمند گسترش روابط و تعامل با فعالان این حوزه به ویژه آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی و پروازی است.

وی ادامه داد: به همین منظور با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشورمان، با آژانس پاندا گروپ اربیل تفاهم‌نامه ای منعقد کردیم تا سرمایه گذاران و گردشگران اقلیم کردستان عراق، از ظرفیت های گردشگری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد چابهار بیشتر بهره مند شوند.

موسایی، افزایش بازدید و آشنایی بیشتر با ظرفیت های گردشگری منطقه آزاد چابهار، معرفی جاذبه‌های گردشگری با برگزاری تورهای گردشگری از عراق به چابهار، افزایش ایرلاین‌ها به مقصد چابهار و برنامه‌ریزی برای اجرای فم تورهای ویژه دفاتر خدمات مسافرتی را از مزایای این تفاهم‌نامه برشمرد.

به گفته مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار، گسترش روابط و همکاری در حوزه گردشگری یکی از مهم ترین راهکارها برای شناساندن ظرفیت های کشورمان به جامعه جهانی است.
شایان ذکر است، نمایشگاه بین المللی گردشگری استان سلیمانیه با حضور مناطق آزاد ایران و ۱۱۰ شرکت کننده از کشورهای مختلف دنیا از ۲۶ تا ۲۹ مردادماه ۱۴۰۲ دایر است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11777

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: