افزایش پروازهای فرودگاه بین المللی آیت الله جمی در دستور کار سازمان منطقه آزاد اروند

سرپرست مدیریت شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه سازمان منطقه آزاد اروند، از برگزاری جلسه هم اندیشی با شرکت های بخش خصوصی جهت افزایش پروازهای فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان، خبر داد.

 جبار عبودزاده ضمن اشاره به این مهم که جلسه مذکور با تأکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند مبنی بر حل مشکل پروازهای فرودگاه بین المللی آیت اله جمی آبادان انجام شد، افزود: طی این نشست که با حضور امیر هوشنگ بابا مردادی مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و نمایندگانی از پالاشگاه آبادان، پخش و پالایش، اتاق های بازرگانی آبادان و خرمشهر، پتروشیمی، فولاد، آمسکو، ایرانول، مدیریت گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و دیگر شرکت های مهم در بخش خصوصی برگزار شد، مشکلات پروازهای فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان و ایجاد بستری جهت افزایش پروازهای این فرودگاه مورد ارزیابی و تبادل نظر، قرار گرفت.

عبودزاده با بیان اینکه در این جلسه بررسی های اولیه، نیازمندی ها و پیشنهادات توسط حاضرین مطرح گردید، اظهار داشت: اعلام پروازهای مورد نیاز شرکت های بخش خصوصی و بهره مندی شهروندان، سرمایه گذاران و بازرگانان از ظرفیت این پروازها نیز از جمله موارد ذکر شده  در این جلسه بود که در خصوص آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی افزود: مقرر گشت طی رایزنی مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با  شرکت های هواپیمایی مستقر در تهران از طریق شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه، نسبت به جذب آنها اقدامات لازم انجام شود.

سرپرست مدیریت شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه سازمان منطقه آزاد اروند، همراهی بخش خصوصی در چارتر شدن پروازها را مهم دانست و گفت: با توجه به موقعیت منطقه آزاد اروند و موضوعات  تجاری و بازرگانی، صحبت هایی در خصوص تکمیل زیرساخت ها، راه اندازی پروازهای خارجی بویژه پرواز به کشور ترکیه نیز بعنوان فاز دوم پس از تکمیل پروازهای داخلی در دستور کار قرار گرفت.

عبودزاده، خاطرنشان کرد: تکمیل ترمینال جدید، بهبود وضعیت موجود و ارائه خدمات هرچه بهتربه شهروندان در فرودگاه بین المللی آیت اله جمی آبادان از دیگر مباحثی بود که در این نشست تأکید به رفع آنها شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11004

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: