با حضور مسئولین پدافندغیرعامل کشور انجام شد؛

ارزیابی آزمایشگاه های قشم به منظور تبدیل شدن به آزمایشگاه مرجع جنوب و جنوب شرق کشور

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم از ارزیابی آزمایشگاه شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم به منظور تبدیل شدن به آزمایشگاه مرجع جنوب و جنوب شرق کشور با حضور جمعی از مسئولین حوزه پدافند غیرعامل کشور خبر داد.

 کوروش آموزگار با اعلام این خبر گفت: زیرساخت، تجهیزات و منابع انسانی آزمایشگاهی مطلوبی در جزیره قشم وجود دارد و همین موضوع موجب توجه مسئولان کشوری برای ارتقای آزمایشگاه شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم شده است.
آموزگار ادامه داد: در بازدید انجام شده توسط علی محمد لطیفی معاون امور سلامت سازمان پدافند غیرعامل کشور، حمیدرضا خالدی، جانشین قرارگاه زیستی سازمان پدافند غیرعامل کشور، ایمانی معاون کشاورزی این سازمان، محمد رادمهر، مدیرکل پدافند غیرعامل استان و چندتن دیگر از مسئولین حوزه بهداشتی و پدافند غیرعامل، آزمایشگاه قشم مورد بررسی قرار گرفت.
به گفته وی، در این بازدید کیفیت دستگاه ها و تجهیزات موجود در این مرکز به عنوان آزمایشگاه مرجع جنوب و جنوب شرق کشور ارزیابی و مقرر شد تجهیزات و نیروی انسانی این آزمایشگاه توسعه یابد تا شرایط فعالیت به عنوان آزمایشگاه مرجع فراهم شود.
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم یادآور شد: آزمایشگاه های مرجع در سطحی بالاتر از آزمایشگاه های تخصصی قرار دارند و صحت سنجی فعالیت سایر آزمایشگاه ها دراین مراکز انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش مخاطرات در دنیای امروز که منجر به ایجاد جنگ های ترکیبی شده، می توان گفت پدافند غیرعامل ضامن امنیت جامعه است، در تلاش هستیم با جذب همکاری و اعتبارات لازم و توسعه آزمایشگاه قشم نقش خود را در پدافند غیرعامل جنوب کشور به طور موثر ایفا نماییم.
آموزگار در پایان تصریح کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم اهتمام دستگاه های اجرایی و آحاد جامعه نسبت به موضوع پدافند غیرعامل، عملی کردن تدابیر کارساز را جزو اولویت های خود میدانیم و در مورد تقویت و توسعه زیرساخت های مورد نیاز در منطقه آزاد قشم اقدامات لازم انجام خواهد شد تا در آینده نزدیک شاهد تقویت توان کشور در حفظ امنیت و مقابله با تهدیدات باشیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10970

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: