نقش پررنگ سازمان منطقه آزاد چابهار در زمینه حل مشکلات آب شرب شهرستان چابهار

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار؛ با ارائه توضیحات جامع از حل و رفع مشکلات آب شرب شهر چابهار و روستاها و بخش ‌های تابعه توسط سازمان منطقه آزاد چابهار آب شرب خبر داد

 عبدالحکیم آصفی در نشستی که با حضور سردار علی فدوی جانشین کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل اداره بنادر و دریانوردی برگزار شد ضمن ارائه توضیحات جامعی از وضعیت آب شرب شهر چابهار و مشکلات آب شرب روستاها و بخش ‌های تابعه بیان کرد: سازمان منطقه آزاد چابهار جهت حل و رفع مشکلات موجود در این بخش از طریق تخصیص ردیف های بودجه ای، دو پروژه مهم آبرسانی به روستای تیس و آبرسانی به مرز ریمدان و روستاهای مسیر با اعتبار اولیه ۲۳۳۰ میلیارد ریال در دست اجرا دارد .
آصفی گفت: سازمان برای تأمین آب شرب روستاهای واقع در محدوده منطقه آزاد که توسط آبفا بصورت سقایی آبرسانی می گردد مبلغ ۶۰ میلیارد ریال تخصیص داده است.
معاون عمرانی سازمان افزود : با توجه به کمبود نقدینگی پروژه اجرای خط انتقال آب شهر چابهار از آب شیرین کنارک که توسط شرکت آبفای استان در حال اجرا است هم براساس توافقاتی با فرمانداری چابهار حدود ۱۰۰۰ میلیارد ریال توسط سازمان منطقه آزاد تأمین خواهد گردید.
وی افزود: تأمین حدود ۵۰۰۰ مترمکعب آب شرب در روز از طریق جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و تضمین خرید توسط سازمان منطقه آزاد در دست اقدام است.
معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار با مهم برشمردن اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی که می تواند منشا رفاه و آسایش مردم شریف این خطه از میهن عزیزمان باشد از تخصیص ۲۱۰ هکتار زمین و صدور مجوزهای در اختیار سازمان برای احداث واحدهای آب شیرین کن خبر داد.
لازم به ذکر است این جلسه با حضور سردار علی فدوی جانشین کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، محمد کرمی استاندارسیستان و بلوچستان و مسئولان استانی و شهرستانی در محل اداره بنادر و دریانوردی برگزار شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10959

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: