معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو خبرداد:

ماکو رتبه اول استان در اجرای طرح نهضت ملی مسکن

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: شهرستان ماکو رتبه اول در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در استان آذربایجان غربی دارد.

علی داداش زاده، ضمن ارائه گزارشی از پیشرفت پروژه های احداث نهضت ملی مسکن در منطقه افزود: از کل متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای ماکو و بازرگان به تعداد ۱۵۳۳ نفر متقاضی زمین تخصیص داده شده که با اخذ مجوزهای ساختمانی با کارگزاری بنیاد مسکن شهرستان ماکو در حال اجرا است.

داداش زاده اضافه کرد: از کل واحدهای واگذار شده ۱۱۶۴ واحد در شهرستان ماکو در مرحله فونداسیون قرار دارد در حالیکه در کل استان فقط ۱۳۴ واحد به مرحله فونداسیون رسیده اند.

وی با بیان اینکه از کل واحدهای واگذار شده در شهر ماکو ۸۸ واحد در مرحله سقف و گاها آخرین سقف را نیز اجرا کرده اند افزود: این درحالیست که در کل استان آذربایجان غربی فقط ۳۰ واحد به این مرحله رسیده است.

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو تصریح کرد: بر اساس گزارشگیری از سامانه ملی مسکن در اردیبهشت سال جاری، ماکو رتبه نخست را در احداث و اجرای نهضت ملی مسکن در کل استان را دارا است.

داداش زاده خاطرنشان ساخت: سازمان منطقه آزاد ماکو در شهرستان های شوط و پلدشت نیز زمین مورد نیاز متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن را در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان کارگزار قرار داده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10868

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: