خدمت رسانی ارزنده جوانان هلال احمر ماکو به مسافران نوروزی

امدادگران، جوانان، داوطلبان، کارکنان ستادی و مدیران جمعیت هلال احمر منطقه آزاد ماکو با خدمت رسانی بی منت در ایام نوروز به مسافران، پرچمدار خدمت صادقانه در ایام نوروز هستند.

اکیپ هلال احمر ماکو در هشت نقطه از جمله کاخ باغچه جوق، ورودی های منطقه و مسیرهای پرتردد خدمات ارائه میدهند.

سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، بیش از ۸۵ هزار نفر از خدمات پست‌های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر آذربایجان غربی در ایام نوروز بهره مند شدند.

حمید محبوبی گفت: ۸۵ هزار و ۷۸۳ نفر از خدمات پست‌های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی این جمعیت در بیست و سومین مرحله طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان بهره‌مند شدند.

محبوبی افزود: بیست و سومین مرحله طرح ملی خدمات بشر دوستانه نوروزی ۱۴۰۲ با شعار جوانان سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی و با هدف مشارکت اعضا در فعالیت‌های بشردوستانه، نهادینه سازی حس مسئولیت پذیری اجتماعی، ارتقا ایمنی و سلامت همنوعان و هموطنان در سفر‌ های نوروزی و تامین نشاط جمعی از ۲۵ اسفند با برپایی ۱۴ پست ثابت و ۳ تیم سحاب در ۱۲ شهرستان آماده خدمت رسانی به مسافرین می‌باشند.

وی همچنین با اشاره به عملکرد پست های جوانان در این ۱۴ روز اجرایی طرح گفت:

در این پست‌ها تعداد ۹۶۰ نفر روز اعضای جوان فعالیت داشته و به همراه تیم‌های سحر و سحاب به ارائه خدماتی از جمله پیوستن ۷ هزار و ۳۱۹ نفر به پویش ملی بهرفت (بهبود رفتار‌ های ترافیک ساز)،

۴۰۳۳ خدمات فضای دوستدار کودک، ۳ هزار و ۶۴۲ نفر بهره مند از خدمات آموزشی و مهارتی امدادی و کنترل فشار خون، ۴۰۶۰ نفر مراجعه به خیمه های نماز، خدمات فرهنگی، اطلاع رسانی و راهنمایی، مسابقات فرهنگی و ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان می‌پردازند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10187

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: