حمایت منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان از شرکت های دانش بنیان

معاون توسعه اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، از واگذاری زمین رایگان به شرکت های دانش بنیان در راستای تحقق شعار سال خبر داد.

سید محمد ظهوری در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس ۲۰۲۳ در پارک فناوری پردیس، گفت: این نمایشگاه با رویکرد شناسایی و جذب سرمایه گذاران و فعالان تولیدی در عرصه دانش بنیان و فناوری های نوین برپا شده و در این راستا منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با هدف حمایت از تولیدکنندگان دانش بنیان بر پایه تولیدات فناور محور در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.
ظهوری با اشاره به اینکه حمایت از شرکت های دانش بنیان دارای مجوز از مبادی ذی صلاح یکی از اولویت های جدی مدیریت جدید این منطقه برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار است، افزود: یکی از طرح های حمایتی و تشویقی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم برای فعالیت این نوع شرکت ها واگذاری ۴۰۰ متر مربع زمین با کاربری صنعتی به صورت رایگان است که از سال ۱۴۰۲ در راستای تحقق شعار سال به منظور مهار تورم و رشد تولید در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: این حمایت ها علاوه بر واگذاری رایگان زمین در زمینه های دیگری همچون مشارکت در احداث بنا، اجرای کامل طرح تا بهره برداری و بازاریابی و فرصت سازی نیز انجام می شود.
معاون توسعه اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان افزود: در صورتی که چندین شرکت دانش بنیان به اتفاق، نیاز به تامین زمین با شرایط فوق داشته باشند نیز می توانیم یک قطعه زمین متناسب با نیاز شرکت های متقاضی به آنها اختصاص دهیم تا با کاهش هزینه های ساخت و بهره برداری بتوانند به نحو موثرتری به تولید و عرضه محصولات خود دست یابند.
ظهوری بیان کرد: شرکت های دانش بنیانی که مجوزهای لازم از مبادی ذیربط برای کسب و کار خود را کسب کردند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره به حوزه معاونت توسعه اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان مراجعه و یا با شماره ۰۲۵۳۳۶۷۷۰۰۱ الی ۵ تماس بگیرند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10795

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: