تفویض مدیریت سامانه جامع اصناف به منطقه آزاد چابهار

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار از تفویض اختیار مدیریت سامانه جامع اصناف به این سازمان در راستای اجرایی شدن ماده ۶۵ احکام دائمی توسعه و اعمال مدیریت یکپارچه در چابهار خبر داد.

محمد هدایی با اشاره به پیگیری‌های این منطقه برای اجرایی شدن مدیریت یکپارچه اصناف در مناطق آزاد گفت: با ابلاغ ایین نامه نظام صنفی مناطق آزاد و ایجاد نقش مناطق در سامانه جامع اصناف، قابلیت برگزاری جلسه شورای نظارت بر اصناف و برگزاری انتخابات صنفی با توجه به الحاق محدوده جدید و شهر چابهار و تسری قوانین مناطق آزاد به آن قابلیت خدمات رسانی بهینه به کلیه فعالین اقتصادی در محدوده مصوب را خواهد داشت.

هدایی ادامه داد: با اجرایی شدن این تفویض که در راستای اجرایی شدن ماده ۶۵ احکام دائمی توسعه کشور و اعمال مدیریت یکپارچه باهدف کاهش بروکراسی و تسریع در خدمت به مردم، تمامی ابلاغیه‌ها و دستورالعمل‌های مربوط به فعالان اقتصادی و حوزه اصناف، زیر نظر و با حمایت سازمان مناطق ازاد صادر خواهد شد.

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار در پایان خاطرنشان کرد: اعمال مدیریت یکپارچه با افزایش نظارت‌پذیری، کاهش هزینه‌ها و توازن بودجه‌ای می‌تواند به این منطقه آزاد برای توسعه مناطق محروم و کسب منافع بلندمدت به نفع جامعه محلی، کمک کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9985

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: