با پیگیری های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو صورت گرفت:

برقراری واریز عوارض خروج از کشور به حساب سازمان منطقه آزاد ماکو

با پیگیری های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از این پس عوارض خروج از کشور از مرزهای این منطقه، به حساب سازمان منطقه آزاد ماکو واریز می شود.

عوارض خروج از کشور واریزی به حساب سازمان منطقه آزاد ماکو صرف عمران و آبادانی و رونق کسب وکار در منطقه می شود که از سال قبل۹۷ واریز آن به حسان سازمان متوقف شده بود. با پیگیری های متعدد که توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو انجام شد این عوارض به حساب سازمان منطقه آزاد ماکو واریز می شود.

شایان ذکر است؛ بر اساس قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و آیین نامه های اجرایی اداره می شود که یکی از این آیین نامه ها اجرای اخذ عوارض در مناطق آزاد تجاری_ صنعتی است.

بر این اساس کلیه عوارض ماخوذه از قبیل عوارض شماره گذاری خودروها، عوارض سالانه، عوارض تردد، عوارض مواصلاتی، عوارض بندری، عوارض فرودگاهی، عوارض فعالیت یا پذیره، عوارض کالا، عوارض خدمات شهری و عوارض ورود وعوارض خروج اشخاص، اخذ می شود .

عوارض خروج وجوهى است که سازمان از اشخاصى که به مقصد خارج از کشور و مرزهاى منطقه خارج مى ‎ شوند، به هنگام خروج دریافت مى ‎ کند و در این زمینه عوارض دریافتی قانونی است

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10146

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: