اعلام برنامه‌های هفته کار و کارگر در منطقه آزاد اروند

مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد اروند، برنامه‌های هفته کار و کارگر این مدیریت را در سطح شهرهای آبادان و خرمشهر تشریح کرد.

 محبوبه آل‌علی، ضمن گرامیداشت مقام کارگر و تبریک فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر، بیان کرد: طبق روال هر ساله و به‌مناسبت گرامیداشت مقام کارگر برنامه هایی برای تکریم این قشر کوشا در شهرهای آبادان و خرمشهر در نظر گرفته شده است.

آل علی با اشاره به غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای کارگر منطقه آزاد اروند، مقارن با هفته کار و کارگر، افزود: تکریم از خانواده‌های معزز شهدای کارگر در این هفته در دستور کار قرار گرفته است.

وی، تصریح کرد: تجلیل از کارگران دارای مدال‌های ورزشی و کارفرمایان پیشرو از دیگر برنامه‌های این مدیریت در هفته کار و کارگر خواهد بود.

مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد اروند ادامه داد: همچنین کارفرمایان و مدیرانی که در حیطه حقوق و مزایا، مطابق با قانون کار نسبت به تحقق حق کارگر اهتمام می‌ورزند، تجلیل خواهند شد.

آل علی با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از کارگران نمونه‌ فعال در سایت صنعتی شهرهای آبادان و خرمشهر و سایت تجاری شلمچه، خاطرنشان کرد: به همین مناسبت در دیدار با ائمه جمعه دو شهرستان، گزارشی پیرامون وضعیت اشتغال در کارگاه‌های تولیدی و صنعتی منطقه ارائه خواهد شد.

مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد اروند، با بیان شرکت در برنامه‌های کارگاهی هفته کارگر در شهرهای آبادان و خرمشهر، گفت: مشارکت در برگزاری جشنواره ورزشی، تفریحی هیات ورزش کارگری منطقه آزاد اروند با مشارکت خانواده‌ کارگران منطقه، از جمله برنامه‌هایی است که در این هفته برای فعالان زحمتکش و خدوم عرصه تولید و صنعت در منطقه آزاد اروند در نظر گرفته شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10460

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: