ارائه خدمات شایسته به گردشگران نوروزی با تحقق «شعار کیش متعلق به همه ایرانیان»

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش بر ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی با رعایت و توجه به میزان تاب آوری کیش جهت پذیرش گردشگران در این ایام تاکید کرد.

سعید پورزادی در دومین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی ۱۴۰۲، گفت: امسال همانند سال گذشته «شعار کیش متعلق به همه ایرانیان» را دنبال می کنیم ولی اعتقاد راسخ داریم که با توجه به میزان تاب آوری جزیره و خواست گردشگران مبنی بر ارائه خدمات با کیفیت و پیش بینی افزایش ۲۰ درصدی ورود مسافر، این مهم با برنامه ریزی دقیق جهت میزبانی شایسته از گردشگران نوروزی در دستور کار این ستاد قرار گرفته است.

پورزادی، از تمام روسای کمیته های ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی خواست با برنامه ریزی و بهره گیری از ظرفیت رسانه ملی و اصحاب رسانه در راستای اطلاع رسانی دقیق به عموم مردم از اقدامات و تصمیمات کمیته های خود، در این زمینه گام های موثری بردارند و امکانات لازم جهت پذیرش گردشگران نوروزی را فراهم کنند.

وی با تاکید بر نقش کلیدی کمیته بحران در شرایط بد آب و هوایی و پیش بینی تمام مایحتاج عمومی و ذخیره سازی مناسب ارزاق عمومی، گفت: مسائل زیرساختی مثل آب و برق، فاضلاب، مخابرات، سوخت، حمل و نقل عمومی و کنترل های محیط زیستی در دستور کار تمام کمیته های ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی کیش قرار گرفته است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تقویت ۲۰ درصدی ظرفیت پذیرش گردشگر در جزیره کیش، اظهار داشت: افزایش دو برابری پذیرش مسافر در بندر کیش، یک و نیم برابری تعداد لندیگراف ها، ۸۰۰ تخت جدید برای اسکان گردشگران و تولید ۲۵۰۰ متر مکعب آب از جمله اقداماتی است که امسال جهت افزایش پذیرش مسافر انجام شده است.

پورزادی با اشاره به پیش بینی ورود ۲۵۰ هزار گردشگر به جزیره کیش و لزوم توجه به امکانات و ارائه خدمات درمانی بیمارستان کیش، گفت: به کارگیری پزشکان مجرب و کادر درمان، تامین داروی مورد نیاز و تجهیزات درمانی و نیز رسیدگی به تاسیسات ساختمان بیمارستان کیش از جمله موارد مهمی است که باید مورد اهتمام ویژه قرار گیرد.

وی، با قدردانی از فرماندار و شهردار بندرلنگه، امام جمعه، شهردار و مسئول بندر چارک و دست اندرکاران بندر آفتاب به واسطه همکاری مناسب آنان جهت میزبانی شایسته از گردشگران نوروزی، افزود: مردم مناطق شیبکوه، چیرویه، بندر لنگه و به ویژه بندر چارک یاریگر ما در پذیرش گردشگران نوروزی هستند که اقدام آنان قابل تحسین است.

گفتنی است در دومین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی ۱۴۰۲ علاوه بر روسای کمیته ها، فواد مراد زاده فرماندار شهرستان بندر لنگه، عارف محمدی مقدم شهردار چارک، ابراهیم فرهمند نیا شهردار بندرلنگه و مسئولان و دست اندرکاران بندر چارک حضور داشتند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9902

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: