چراغ سبز سازمان منطقه آزاد کیش به شرکت‌های برتر دانش و فن آوری محور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: از حضور شرکت‌های برتر دانش و فن آوری محور که شالوده و زمینه فعالیت آنها بر اساس نوآوری، دانش و فن آوری است؛ استقبال و حمایت می کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی در آیین آغاز عملیات اجرایی بزرگترین و مجهزترین آشیانه بالگردی کشور که با حضور منوچهر منطقی معاون صنایع حمل و نقل وزیر صمت صبح پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲ در محوطه فرودگاه بین المللی کیش برگزار شد؛گفت: زنجیره خدمات فرودگاهی و هوانوردی در جزیره کیش در حال شکل گیری است و نشان از آن دارد که کیش به عنوان مکانی مناسب در خدمات دهی  صنعت فرودگاهی و هوایی می تواند نقش آفرینی کرده و در کشور خود نمایی کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به آغاز عملیات اجرایی چهارمین آشیانه بالگردی کیش، از سرمایه گذاری های انجام شده در این زمینه توسط بخش خصوصی ابراز خرسندی کرد و افزود: سازمان منطقه آزاد کیش جایگاه ویژه ای را برای شرکت های نوآور، دانش و فن آوری محور قائل است و از حضور و فعالیت این شرکت ها در کیش استقبال و حمایت می کند.

وی تاکید کرد : جزیره کیش می تواند به عنوان پایلوت حوزه های مختلف در کشور مطرح شود؛ در همین راستا از سرمایه گذاری در حوزه هایی که امکان انجام آن در سرزمین اصلی فراهم نیست و سرمایه گذار خواهان انجام و اجرای آزمایشی آن در جزیره کیش و سپس تسری آن به سرزمین اصلی است؛ استقبال می کنیم.

رحیم سرهنگی ادامه داد: در حال حاضر شاهد افزایش درخواست های سرمایه گذاری در کیش هستیم و امیدواریم با کمک سرمایه‌گذاران، شاهد یک دوره متفاوت در توسعه جزیره کیش باشیم.

گفتنی است سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش درحوزه فرودگاهی و حمل و نقل هوایی به ارزش بالغ بر۳ هزار میلیارد تومان، باعث ترغیب سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه خدمات فرودگاهی و هوانوردی در جزیره کیش شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11330

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: