پیشنهاد راه‌اندازی پروازهای کارگو از فرودگاه پیام به منطقه آزاد جبل علی

رئیس سازمان هواپیمایی پیشنهاد داد: با راه اندازی پروازهای کارگو پل هوایی منطقه بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و منطقه آزاد جبل علی ایجاد شود.

محمد محمدی‌بخش گفت: بخش هوایی کشور نقطه قوت جمهوری اسلامی ایران است و دست بلند نظام برای پشتیبانی از ماموریت‌هایش به شمار می‌رود، بنابراین امروز دیگر ایجاد یک شهر هوشمند ایده خوشایندی نیست، بلکه یک الزام است.
محمدی‌بخش به تعیین راهبردها با برنامه اجرایی دقیق و منظم در فرودگاه پیام تاکید کرد و گفت: فرودگاه پیام یکی از مهمترین ظرفیت‌های موجود فرودگاه‌های ایران است، بنابراین باید از تمامی ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود.
وی ضمن تاکید بر طرح‌های توسعه‌ای فرودگاه پیام به صورت کلان، خواستار شد: انتظار داریم فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام به قطب تولید قطعات در بخش هوایی در کشور تبدیل شود، همچنین در بخش شبیه سازی انتظار می‌رود شهر شبیه سازی در این فرودگاه پایه‌گذاری شده و با تعیین اولویت‌ها نسبت به طراحی ساخت و هوشمندسازی این شهر اقدام کنید تا با این اقدام از خروج سرمایه و هزینه‌های هنگفت در حوزه شبیه سازی جلوگیری شود.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه امروز سازمان هواپیمایی کشوری شتاب دهنده صنعت است و تلاش دارد برای رفع نیازهای داخلی و کشورهای همسایه بکوشد پیشنهاد داد: با راه اندازی پروازهای کارگو پل هوایی منطقه بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و منطقه جبل علی ایجاد شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11027

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: