با حضور حجت الله عبدالملکی؛

نشست شورای قرارگاه راهبردی_عملیاتی مناطق آزاد و ویژه مردمی جهانی برگزار شد

نشست شورای قرارگاه راهبردی ـ عملیاتی مناطق آزاد و ویژه مردمی جهانی با حضور «حجت الله عبدالملکی» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، رؤسا و دبیران کارگروه‌های عملیاتی ۲۸ گانه برگزار شد.

 در این نشست که امروز چهارشنبه (۲۴ خردادماه) در محل دبیرخانه شورایعالی برگزار شد، هر یک از رؤسا و دبیران کارگروه‌ها در خصوص اقدامات و دستاوردهای خود در این کارگروه‌ها گزارشی ارائه دادند.
در پایان این نشست دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی ضمن تشکر از تلاش‌های صورت گرفته، بر اهمیت نقش کارگروه‌ها در گره‌گشائی هرچه سریعتر مسائل مناطق تأکید کرد.

این ۲۸ کارگروه شامل کارگروه‌های برند و رسانه، برنامه ریزی، حقوقی، همکاری‌های بین‌الملل، حکمرانی داده‌ها، مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری، تنقیح قوانین و مقررات، پشتیبانی و زیرساخت، محیط زیست، اقتصاد دریا، شیلات، کشاورزی، صنعتی و معدن، مالیاتی، صادرات، اقتصاد هوشمند، الگوهای نوین اقتصادی، سرمایه گذاری، مالی و بانکی، حمل و نقل، انرژی، امور گمرکی و بازرگانی، فناوری و نوآوری، بهبود فضای کسب و کار، گردشگری، خانواده، محرومیت‌زدایی و صنایع خلاق است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11010

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: