معرفی ظرفیت های کیش در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری کشور

سازمان منطقه آزاد کیش با شرکت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران میزبان بازدید کنندگان در این رویداد بین المللی است.

نمایشگاه بین المللی گردشگری و نمایشگاه ملی صنایع دستی امروز سه شنبه ۱۸بهمن با مشارکت۳۷۰شرکت داخلی در۱۵سالن بافضایی به مساحت۶۷هزار مترمربع آغاز به کار کرد و تا ۲۱ بهمن ادامه خواهد داشت.

بنابراین گزارش غرفه معاونت گردشگری با همکاری روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در فضایی به مساحت ۳۰۰ متر مربع به نحو شایسته ظرفیت ها و اقدامات موثر در حوزه های عمرانی، اقتصادی، سرمایه گذاری و … را به عموم بازدید کنندگان معرفی می کند.

در این نمایشگاه بخش خصوصی کیش، جامعه کلوپ داران، بومگردی تک بادگیر، اتوبوس گردشگری و پارک برفی پنگوئن نیز ظرفیت و جاذبه های این منطقه را برای معرفی هر چه بهتر برای عموم بازدید کنندگان به نمایش گذاشتند.

شایان ذکر است مرتضی رمضانی گالشی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان نماینده این سازمان ضمن حضور در آیین افتتاح نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و  ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی، نشست هایی نیز با نماینده سفارت تاجیکستان، معاون گردشگری دبیرخانه مناطق آزاد کشور و رئیس کمیسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی برگزار کردند.

پیش بینی می شود در این نمایشگاه چندین تفاهم‌نامه در حوزه گردشگری توسط معاونت گردشگردی سازمان منطقه آزاد کیشبا سایر مناطق و مقاصدگردشگری به امضا برسد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9780

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: