معرفی ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی پیام در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در نمایشگاه الکامپ ۲۰۲۳ با هدف معرفی ظرفیت‌ها و اعلام فرصت های سرمایه گذاری در این منطقه حضور خواهد یافت.

این نمایشگاه با هدف معرفی آخرین دستاوردها در حوزه فناوری‌های اطلاعات از چهارم تا هفتم تیرماه در نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.
با توجه به استقرار شرکت‌های فناور در حوزه آی.تی و آی.سی.تی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و با هدف معرفی هر چه بیشتر اقدامات صورت گرفته در این منطقه برای تبدیل شدن به قطب اقتصاد دیجیتال منطقه، امسال نیز پیام در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.
افزایش سهام پیام در اقتصاد دیجیتال از مهم ترین برنامه هایی است که امروز در این منطقه در حال اجرایی شدن است که به همین منظور، در نمایشگاه پیش روی مجموع اقدامات انجام شده برای تحقق این مهم به نمایش گذاشته خواهد شد.
لازم به ذکر است پیام در  فضای بالغ بر ۳۰۰متر و در قالب پاویون و با مشارکت ۷ شرکت حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مستقر در این منطقه در سالن ۳۱B (میلاد) شرکت خواهد کرد.
بنابر اعلام مجریان نمایشگاه بیش از ۱۰ کشور از جمله روسیه، چین، سوریه، عراق، ارمنستان و غیره در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
گفتنی است این نمایشگاه پس از چهار سال تاخیر در برگزاری، چهارم تا هفتم تیرماه ۱۴۰۲  در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11119

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: