قدردانی پورزادی از مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش به پاس تلاش های شبانه روزی و نقش محوری شرکت هواپیمایی کیش در ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی از ابولفضل اسناوندی قدردانی کرد.

سعید پورزادی عضو هیئت مدیره و سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، در دیدار با مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ضمن ارج نهادن به تلاش های بی وقفه همکاران زحمتکش و خدوم این شرکت که به عنوان یکی از ایرلاین های موفق در جامعه هواپیمایی کشوری نقش آفرینی می کند با اهداء لوح سپاس از خدمات ارزنده ابوالفضل اسناوندی قدردانی کرد.

در لوح سپاس سعید پورزادی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش خطاب به ابوالفضل اسناوندی مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش آمده است:

جناب آقای ابولفضل اسناوندی

امروزه نقش محوری و ارزشمند حمل و نقل هوایی در صنعت توریسم با مولفه های ایجاد ارتباط موثر و جلب رضایتمندی مسافران و همچنبن ایجاد تصویر ذهنی و اعتماد سازی یکی از ارکان مهم شرکت های هواپیمایی موفق در مسیر های مختلف هوایی کشور به ویژه در ایام نوروز و پر ترافیک مسافری است.

منطقه آزاد کیش امسال نیز به عنوان یکی از مناطق گردشگرپذیر در سطح کشور میزبان شایسته بیش از ۲۰۰ هزار مسافر هوایی و دریایی از اقصی نقاط مختلف جغرافیایی بود که در این میان نقش محوری شرکت هواپیمایی کیش در مسیر های پروازی به مقصد جزیره قابل تقدیر است.

همکاران پر تلاش این شرکت در ایام نوروز با تکریم مسافران و ایجاد تصویر ذهنی “آراستگی ظاهری کارکنان و مهمانداران آموزش دیده، رعایت نظافت، پذیرایی مطلوب و تسهیل در ارائه خدمات پروازی و …” با تلاشی مضاعف؛ گام های موثری را در این زمینه برداشتند که با تحقق این امر مهم شاهد جلب رضایتمندی حداکثری مهمانان نوروزی هستیم.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی جنابعالی و همکاران زحمتکش، خدوم و با مسوولیت شرکت هواپیمایی کیش که به عنوان یکی از ایر لاین های موفق مایه افتخار جامعه هواپیمایی کشوری هستید از خداوند تبارک و تعالی آرزوی توفیق، سر بلندی و موفقیت برای شما و دیگر همکارانتان را مسئلت دارم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10357

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: