با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اجرایی شد؛

بهسازی و ساماندهی بندر مسافری شهید ذاکری با هدف بهبود خدمت رسانی به گردشگران و شهروندان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه، مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه قشم و جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد قشم از محل بندر مسافری شهید ذاکری بازدید کردند.

افشار فتح الهی در جریان این بازدید بر ضرورت بهسازی تجهیزات و امکانات موجود و ارتقاء کیفیت ارائه خدمات رفاهی به مسافران و گردشگران تاکید داشت.
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه قشم در حاشیه این بازدید گفت: مراحل آماده سازی اسکله شهید ذاکری با تخصیص ۴۰ میلیارد ریال اعتبار با هدف بهبود وضعیت ارائه خدمات به مسافران و گردشگران تا آغاز تعطیلات نوروزی و فصل گردشگرپذیری قشم اجرایی می شود.
مهدی سندگل نظامی ادامه داد: آماده سازی اسکله مسافری شهید ذاکری با هدف بهسازی امکانات، تجهیزات، زیباسازی محیط بیرونی و داخلی بندر، تسهیل و روان سازی تردد مسافران و بهبود کیفیت خدمات رسانی به گردشگران صورت خواهد پذیرفت.
نظامی در پایان خاطرنشان کرد: تعمیر و تجهیز نمازخانه، سرویس های بهداشتی، رنگ آمیزی محیط داخل اسکله، بازسازی سقف سالن های مسافری، تعویض صندلی ها و بهسازی عمرانی بخش هایی از اسکله، طراحی و اجرای فضای سبز، لاین بندی مسیرهای خروجی اسکله، از جمله اقداماتی است که در دستور کار قرار دارد.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9859

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: