انتصاب مدیر حقوقی و امور قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با صدور حکمی محمد الهی را به عنوان مدیر حقوقی و امور قراردادهای این سازمان منصوب کرد.

 عادل پیغامی در آیین معارفه محمد الهی، ضمن تقدیر از تلاش های الهه خانی در مدت سرپرستی این مدیریت و همراهی سایر کارکنان اظهار داشت: حوزه حقوقی یکی از مهم ترین مدیریت ها و انعکاس دهنده عملکرد نهایی سایر بخش ها است.

پیغامی حضور محمد الهی به سمت مدیر جدید حقوقی و امور قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم را فرصتی مغتنم برای شکوفایی کارکنان این مدیریت از بُعد علمی و تجربی دانست و افزود: دکتر الهی با سوابق علمی و اجرایی در دانشگاه و بدنه دولت، یک فرصت ارزنده برای رشد و توسعه سرمایه های انسانی و تقویت سه حوزه حقوق عمومی، قضایی و بین الملل است.

وی از این واحد به عنوان یکی از مدیریت های مغفول مانده در دوران گذشته یاد کرد و افزود: این مدیریت نیازمند نشاط، پویایی، رشد و یادگیری در بدنه است تا فرصت استفاده از سامانه ها و خدمات الکترونیک ایجاد شده و صیانت از دارایی ها و اسناد به صورت جدی به اجرا درآید.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم خواستار بازنگری در نحوه نگارش قراردادها و توسعه فرآیندهای مشاوره ای در پرونده های حقوقی شد و گفت: رویکرد حال حاضر سازمان، منفک کردن شرکت های تابعه به لحاظ مالی و اداری است اما در حوزه مسایل حقوقی، خواهان مدیریت حقوقی یکپارچه در بین معاونت ها و مدیریت های مختلف سازمان به همراه شرکت های تابعه هستیم.

لزوم افزایش تعاملات بین و فرا دستگاهی در مدیریت حقوقی

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این مراسم ضمن خیر مقدم به مدیریت جدید، از همراهی سرپرست قبلی و پرسنل تقدیر کرد و خواستار افزایش ظرفیت تعاملات با دستگاه قضا، تقویت و نظامند کردن تعاملات مدیریت حقوقی با سایر مدیریت های سازمان و انسجام بیشتر باهدف هم پوشانی عملکردها شد.

مرتضی سلیمانی، همچنین تاکید کرد: مجموعه های سازمان باید برای انجام امور قراردادها و کارهای حقوقی، مدیریت حقوقی و امور قراردادها را مرجع بدانند.

در ادامه، مدیر جدید حقوقی و امور قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم نیز گفت: واحد حقوقی امین سازمان و مورد اعتماد همه مجموعه هاست.

محمد الهی، ارتقا سطح درآمدی، آموزشی و هم افزایی بین کارکنان این مدیریت را یکی از نیازهای اساسی معرفی کرد و افزود: حل تعارضات بین دستگاهی به دلیل مدیریت دوگانه، لزوم اخذ شرط داوری در پرونده ها و افزایش تعامل با معاونت ها و مدیریت های سازمانی و دستگاه قضا شهرستان از برنامه های کلیدی این مدیریت در روند پیش رو خواهد بود.

گفتنی است، در آیین معارفه محمد الهی، مدیر جدید حقوقی و امور قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم، عادل پیغامی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مرتضی سلیمانی، مشاور مدیرعامل به همراه جمعی از کارکنان مدیر مربوطه حضور داشتند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11222

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: