معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی منطقه آزاد قشم در ارمنستان

جلسه هماهنگی جهت آماده سازی بسته های سرمایه گذاری و حضور منطقه آزاد قشم در نمایشگاه بین المللی ایروان در کشور ارمنستان برگزار شد.

 معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم، در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اقتصادی موجود در جزیره قشم بر حضور فعال منطقه آزاد قشم در نمایشگاه های داخلی و خارجی جهت معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی موجود در این منطقه تاکید کرد.

منصور عظیم زاده اردبیلی ادامه داد: با هدف تشویق سرمایه‌گذاران و ایجاد رونق اقتصادی در جزیره، بسته‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد قشم با توجه به اولویت‌های اقتصادی تعریف شده بازنگری شده و بسته‌های جدیدی نیز جهت معرفی در نمایشگاه‌های مختلف بر همین اساس تهیه می شود.

عظیم‌زاده با اشاره به اهمیت جذب سرمایه‌گذاری های جدید و افزایش صادرات در منطقه آزاد قشم، افزود: برنامه ریزی‌های اقتصادی خوبی در منطقه آزاد قشم صورت گرفته که می تواند زمینه ساز تقویت فضای اقتصادی موجود و رفع کاستی ها و موانع پیش روی فضای تولید در این منطقه باشد.

به گفته وی؛ همسو با بازاریابی و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و توانمندی‌های صادراتی موجود در منطقه آزاد قشم، ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های اساسی مورد نیاز برای حضور سرمایه گذاران واقعی نیز با سرعت بیشتری فراهم شود.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: حضور در نمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی بویژه نمایشگاه های دایر در کشورهای همسایه از جمله مهمترین اقداماتی است که با هدف توسعه روابط بین الملل همسو با دیپلماسی اقتصادی دولت سیزدهم و با هدف معرفی بهتر توانمندی‌ها و فرصت‌های منطقه آزاد قشم در دستور کار قرار دارد.

براساس این گزارش، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت شرکت فعال سازمان منطقه آزاد قشم در نمایشگاه بین‌المللی ایروان در کشور ارمنستان با حضور منصور عظیم‌زاده اردبیلی، معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری، کوروش آموزگار، معاون توسعه مدیریت، یعقوب محمودیان، مدیرکل حوزه مدیرعامل، سید مسعود آل عبایی، مدیر جذب سرمایه‌گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم و محسن اتابکی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه قشم برگزار شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11577

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: