عبدالملکی:

صدور مجوز بی نام در مناطق آزاد اقدامی بی سابقه است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: ‌صدور مجوز بی نام سرمایه گذاری و ارائه ۷۰۰ بسته سرمایه گذاری در مناطق آزاد اقدامی بی سابقه بوده که مورد استقبال سرمایه گذاران خارجی بخصوص چینی ها قرار گرفته است.

حجت اله عبدالملکی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری منطقه آزاد ماکو که با حضور معاون امور مجلس رئیس جمهور برگزار شد افزود: تاکنون ۷۰۰ بسته سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد  آماده شده و آن‌ها را به سرمایه‌گذاران ارائه کرده‌ایم که ۱۱۰ بسته سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو آماده و ارائه شده است.
عبدالملکی با بیان اینکه با ارائه این بسته ها و صدور مجوز سرمایه گذاری ۵۰ تا ۷۰ درصد بروکراسی اداری سرمایه گذاری کنار گذاشته شده اضافه کرد: علاوه بر مناطق آزاد در مناطق ویژه اقتصادی نیز بسته های سرمایه گذاری و مجوز بی نام آماده جذب سرمایه گذاران می باشد.
وی با بیان اینکه ارزش همه پروژه‌های تعریف شده در مناطق آزاد ۴۳۰ هزار میلیارد تومان است، گفت: مسئله بازاریابی و ارائه این بسته‌های سرمایه‌گذاری را به تازگی آغاز کرده‌ایم و امسال ۱۴ نمایشگاه داخلی و خارجی در پیش داریم که اطلاع رسانی خوبی برای ارائه این بسته‌ها در این قالب خواهیم داشت.
وی در پایان خاطرنشان ساخت: مناطق آزاد با انجام تولیدات و ایجاد اشتغال، موتور محرکه اقتصادی کشور هستند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11339

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: