عبدالملکی خبر داد:

بهره‌برداری از ۵۰ پروژه اقتصادی در مناطق آزاد تا پایان سال

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اهتمام دولت سیزدهم بر استفاده از ظرفیت مناطق آزاد برای تحقق رشد اقتصادی کشور گفت:

در این راستا ۴ پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری ۱۳۰۰ میلیارد تومانی در یکی از مناطق آزاد به بهره‌برداری رسید. تا پایان سال هم ۵۰ پروژه دیگر در مناطق آزاد به بهره برداری خواهند رسید.

 حجت الله عبدالملکی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اهتمام دولت سیزدهم بر استفاده از ظرفیت مناطق آزاد در رشد اقتصادی کشور افزود: اکنون بسیاری از پروژه‌ها در مناطق مختلف کشور  به مرحله بهره‌برداری رسیده است و در هفته‌های آتی اجرا خواهد شد.

عبدالملکی با اشاره به اینکه در همین راستا چهار پروژه در حوزه‌های انرژی و صنایع غذایی در منطقه آزاد ارس به بهره برداری رسید گفت: پروژه پست موبایل برق و خط انتقال ۱۳۲ کیلو ولت سایت صنایع سنگین با سرمایه‌گذاری ۱۲۰۰ میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد ارس و یک واحد تولیدی صنایع غذایی با سرمایه‌گذاری ۱۸۷۰ میلیارد ریالی و همچنین شرکتی با سرمایه‌گذاری ۱۰ هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اینکه ارزش این پروژه‌های عمرانی و سرمایه گذاری بیش از ۱۳۰۰ میلیارد تومان در منطقه آزاد ارس است گفت: این پروژه‌ها گام بزرگی در راستای توسعه زیرساخت‌ها، افزایش تولید و صادرات کشور است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=12742

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: