معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

برگزاری دوره‌های آموزشی برای دارندگان کارت بازرگانی و پروانه کسب در قشم

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه‌ریزی جهت اجرای دوره‌های آموزشی برای فعالان اقتصادی دارای کارت بازرگانی و پروانه کسب و پیشه در جزیره قشم خبر داد.

 منصور عظیم‌زاده اردبیلی با بیان این خبر اظهار کرد: این دوره‌های آموزشی در راستای اجرای ماده ۱۴ آیین نامه اجرای ماده ۱۲ قانون نظام صنفی جهت متقاضیان پروانه کسب و همچنین تبصره ۱ جز ۱-۲-۱۱ بند ۲ ماده ۱۱ آیین‌نامه اجرایی قانون و مقررات صادرات و واردات متقاضیان کارت بازرگانی برگزار می‌شود.

عظیم‌زاده ادامه داد: حضور در این دوره‌های آموزشی و اخذ گواهی شرکت در آن، برای دارندگان پروانه کسب و پیشه در منطقه آزاد قشم و همچنین دارندگان کارت بازرگانی در این منطقه الزامی است و فرآیند تمدید را تسهیل می‌کند.

وی با بیان اینکه این دوره‌ها به صورت حضوری و آنلاین برنامه‌ریزی شده، افزود: این دوره‌های آموزشی با همکاری مدیریت بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم، مرکز بین‌المللی رشد و موسسه آموزش عالی قشم برگزار می‌شود.

به گفته معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم؛ قوانین و مقررات نظام صنفی، فقه بازار، خرید و فروش الکترونیکی، قوانین و مقررات مالیاتی، قانون و مقررات مناطق آزاد، قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی بخشی از سرفصل‌های آموزشی این دو دوره آموزشی را تشکیل می‌دهد.

عظیم‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: این دوره‌های آموزشی با برنامه‌ریزی و به پیشنهاد مدیریت بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم و با هدف آشنایی فعالان صنفی و بازرگانی جزیره قشم با چارچوب‌های قانونی و الگوهای حاکم در حوزه قوانین و مقررات و روش‌های نوین ارتباطی با مشتریان برگزار شده و شرکت‌کنندگان گواهی حضور در این دوره را اخذ می‌کنند.

براساس این گزارش، طبق برنامه‌ریزی انجام شده فعالان صنفی و بازرگانی و علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌های آموزشی از تاریخ ۱۵ مردادماه سال جاری می‌توانند برای ثبت‌نام به مرکز بین‌المللی رشد منطقه آزاد قشم یا به صورت آنلاین از طریق سایت https://www.qeshmbtc.ir ثبت‌نام نمایند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11584

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: