به همت سازمان منطقه آزاد ماکو؛

برگزاری اولین جشنواره زمستانی منطقه آزاد ماکو

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: اولین جشنواره زمستانی منطقه آزاد ماکو ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه برگزار می شود.

بهنام امیریان افزود: این جشنواره شامل مسابقه پرواز با پاراگلایدر، مسابقه جذاب داژبال،‌اجرای کنسرت زانکو، تیوب سواری،‌ اسکی بازی، ساخت آدم برفی، مسابقه سافاری خانوادگی،‌ مسابقه دو کوهستان و برنامه های جذاب دیگر به همت سازمان منطقه آزاد ماکو برگزار می شود.

امیریان اضافه کرد: برگزاری جشنواره‌های مختلف نقش مهمی در توسعه و رونق گردشگری منطقه آزاد ماکو داشته و از فرصت برگزاری جشنواره زمستانه گردشگری برای شناساندن هر چه بیشتر ظرفیت‌های منطقه آزاد ماکو استفاده می‌شود.

وی افزود: این سازمان برای برگزاری جشنواره‌ها و رویدادهای گردشگری با دستگاه‌های مختلف از جمله سازمان منطقه آزاد ارس جلسات مختلفی برگزار کرده و در نظر دارد جشنواره‌های گردشگری مشترکی هم برگزار کند.

معاون فرهنگی،‌ اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در سال‌های گذشته جشنواره‌های ورزشی و گردشگری در منطقه آزاد ماکو برگزار شده بود که با استقبال مسافران همراه شد که از آن جمله می‌توان به جشنواره پاراگلایدرسواری اشاره کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9803

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: