ارائه گزارش تکالیف زمستانی معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

در راستای اجرای تکالیف زمستانی ابلاغی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، اقدامات اجرایی معاونت گردشگری در جهت رونق گردشگری کیش تشریح شد.

مرتضی رمضانی گالشی گفت: در راستای تکالیف زمستانی ابلاغی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد به سازمان منطقه آزاد کیش و در راستای رونق گردشگری، برگزاری ۵ رویداد مهم در راستای جذب گردشگر به جزیره کیش پیش بینی شده است.

مرتضی رمضانی، جشنواره ماه عسل را یکی از این رویدادها برشمرد و افزود: “جشنواره ماه عسل” با هدف ترویج و ترغیب جوانان کشور به امر ازدواج و فرزندآوری و توسعه گردشگری خانوادگی، ویژه تعدادی از ۵۰۰ هزار زوجی است که در سال ۱۴۰۱ ازدواج کرده‌اند.

وی تاکید کرد: در جشنواره ماه عسل کیش زوج های جوان (سن زوجین کمتر از ۳۰ سال ) که از ابتدای سال­۱۴۰۱عقدکرده­اند، هدیه سفر به کیش دریافت می­کنند و پس ­از ثبت ­نام در سامانهmaheasal.kish.irو تعیین زمان مورد نظر، با استفاده از تخفیف بین ۳۰ درصد تا ۷۰ درصد بر اساس الگوی تخفیف در نظر گرفته شده، می توانند از آن استفاده کنند.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به جشنواره نوروزی و برنامه ریزی های انجام شده برای برگزاری این رویداد از ابتدای زمستان گفت: با توجه به تقارن نوروز و ماه مبارک رمضان برنامه های متنوع گردشگری و فرهنگی درنظر گرفته شده است که از طریق کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات به آگاهی کیشوندان و گردشگران خواهد رسید.

وی گردهمایی بلاگر های گردشگری ایران در جزیره کیش را یکی از اقدامات نو در حوزه تبلیغات عنوان و اظهار کرد: از بلاگرهای حدود ۱۰ شهر کشورمان که پرواز مستقیم و بیشترین تعداد ورود گردشگر به کیش را دارند؛ دعوت می کنیم که به مدت ۴ روز در کیش حضور به هم رسانند و گروهی نیز مامور رصد و انتخاب بلاگرهای مطرح شدند.

مرتضی رمضانی با بیان این که برای بلاگرها تور کیش و دوره های آموزشی تخصصی با حضور چهره های ملی برگزار خواهیم کرد؛ افزود: بلاگرها در مدت حضور خود در جزیره کیش، ضمن تولید محتوا از برنامه های در حال اجرا در مسابقه برترین تولید محتوا با موضوع رویدادهای درحال اجرا، جاذبه های گردشگری و فرصت های سرمایه گذاری جزیره کیش شرکت می کنند.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کرد: یک هیات داوری از اساتید، دانشگاهیان و فعالان حوزه تبلیغاتی و رسانه ای در قالب دبیرخانه این رویداد تشکیل خواهد شد که محتواها را پس از بررسی و تایید، به هیات داوری ارسال کند.

وی ادامه داد: سازمان منطقه آزاد کیش با خالق بهترین تولید محتوا که با نظر هیات داوری انتخاب می شود؛ قرارداد شش ماهه برای تولید محتوا و بلاگری در نیمه اول سال ۱۴۰۲ به امضا می رساند.

“مرتضی رمضانی” برگزاری نخستین تور ملی طبیعت گردی کیش و هندورابی را یکی دیگر از تکالیف زمستانی معاونت گردشگری عنوان و به جاذبه های طبیعی کیش و هندورابی اشاره کرد و افزود: در قالب تور ملی طبیعت گردی و با تکیه بر تجارب برگزاری تورهای محلی و همزمان با حضور بلاگرهای ۱۰ شهر کشورمان، فراخوان تور ملی طبیعت گردی جزیره کیش و هندورابی که در بسته چهار روزه تعریف شده؛ در اسفند ماه انجام خواهد شد.

وی با اشاره به استقبال گردشگران و انگیزه های سفر به کیش در فصل زمستان، تاکید کرد: برگزاری عمده رویدادهای گردشگری با هدف جذب مسافر در بازه زمانی شش ماه اول سال است.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش کمک و مساعدت در راستای گشایش هتل ۵ ستاره آسمان، گرن ملیا و آغاز به کار کشتی تفریحی رویای دریا را از دیگر تکالیف زمستانی ابلاغی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد عنوان کرد و افزود: با توجه به ظرفیت‌های جزیره کیش در حوزه میراث‌فرهنگی و گردشگری، ادامه کاوش‌ها در شهر حریره جزیره کیش به عنوان یکی دیگر از تکالیف زمستانی ابلاغی به معاونت گردشگری، با جدیت تمام آغاز شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9776

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: