آمادگی کیش برای جذب سرمایه‌گذاری در زمینه تعمیرات هواپیما و شبیه ساز پرواز بالگرد

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش گفت: از سرمایه گذاری بخش خصوص در زمینه نگهداری، تعمیر و تعمیرات اساسی هواپیما و شبیه ساز پرواز بالگرد در کیش استقبال می کنیم. عزت الله محمدی در آیین آغاز عملیات اجرایی بزرگترین و مجهزترین آشیانه بالگردی کشور افزود: زیرساخت‌ها و فضاهای مناسبی جهت انجام نگهداری، تعمیر و تعمیرات اساسی هواپیما در فرودگاه بین المللی کیش وجود دارد و در زمینه سرمایه گذاری شبیه‌ساز پرواز بالگرد نیز علاوه بر فضای مناسب فرودگاهی، زیر ساخت های مناسب در شهرک دانشگاهی نیز فراهم است.

محمدی با بیان این که با تحقق سرمایه‌گذاری در زمینه تعمیرات هواپیما و شبیه ساز پرواز بالگرد، بسته خدماتی فرودگاه بین‌المللی کیش در زمینه خدمات فرودگاهی و هوانوردی تکمیل می شود؛ گفت: سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش در حوزه فرودگاه و حمل و نقل‌هوایی به ارزش بالغ بر ۳۰۰۰ میلیارد تومان، ایجاب می‌کند که بخش‌خصوصی در توسعه‌های جانبی این فرودگاه ما را یاری و در این زمینه سرمایه گذاری کند.

وی با اشاره به وجود سه هکتار مجتمع بالگردی فرودگاهی، آن را بزرگترین هلی پورت فرودگاهی در سطح ملی و ظرفیت بلقوه برای کیش و به نوبه آن کشور عنوان کرد و افزود: مجتمع بالگردی فرودگاه کیش قادر به ارائه خدمات ویژه و مناسب به سکوهای نفتی کشور است.

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش گفت: از سرمایه‌گذاری بخش‌خصوص در زمینه نگهداری، تعمیر و تعمیرات اساسی هواپیما و شبیه ساز پرواز بالگرد در کیش استقبال می‌کنیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11356

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: