حضور پر رنگ سازمان منطقه آزاد کیش در مهمترین رویداد اقتصادی کشور

سازمان منطقه آزادکیش در دومین نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران حضور می یابد.

این نمایشگاه ۲۷ تا ۳۰ تیر ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد بر پا می شود و سازمان منطقه آزاد کیش توانمندی‌های صادرات محور منطقه آزاد کیش را در قالب چهار پیشخوان توسط چهار شرکت منتخب تولیدی- صنعتی به نام های وسیم کیش، متلوک هیدرو نئوماتیک، فارس تکنولوژی و شرکت تولیدی خلیج فارس در غرفه ۳۱ سالن عطار به نمایش می گذارد.

همچنین سازمان منطقه آزاد کیش در این نمایشگاه ۱۱۰ بسته سرمایه گذاری در زمینه های گردشگری، درمان و سلامت، عمران و زیرساخت، فرهنگی، لجستیک، مسکونی، اداری و تجاری و … را تهیه و تدوین کرده است که اسناد آن به زبانهای فارسی انگلیسی، عربی و چینی به سرمایه گذاران متقاضی معرفی و تحویل می شود.

بر اساس این گزارش، با محقق شدن ۱۱۰ فرصت سرمایه گذاری با ارزش۵۰۰ هزار میلیارد ریال، بالغ بر۱۱ هزار نفر اشتغال مستقیم ایجاد می شود.

شناسایی و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و انعقاد تفاهم نامه های همکاری، مشارکت و ارائه خدمات از دیگر اهدافی است که سازمان منطقه آزاد کیش با حضور در این نمایشگاه دنبال می کند.

سازمان های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی موظف شدند به منظور کوتاه شدن فرآیندها ضمن معرفی بسته های سرمایه گذاری و فرصت بررسی آن به سرمایه گذارها، زمین و زیرساخت را تامین کرده و مجوز بی نام صادر کنند تا فقط درج نام سرمایه گذار در برگه و مجوز و تایید اهلیت سرمایه گذار باقی بماند.

گفتنی است ساعت بازدید دومین نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران از ساعت ۱۵ تا ۲۰ اعلام شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11374

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: