با محوریت بخش خصوصی «رویدادهای تابستانه کیش» برگزار می شود

رویدادهای تابستانه کیش با پیش بینی برنامه های متنوع گردشگری، تفریحی، مسابقات، تورهای زمینی، هوایی و ورزشی با محوریت بخش خصوصی از یکم تیرماه امسال برگزار می شود.

رحمان سادات نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان در نشست خبری «برگزاری رویدادهای تابستانه کیش»؛ از مشارکت برخی جوامع در جزیره کیش که نقش محوری برگزاری این رویداد ها را بر عهده خواهند داشت، خبر داد.

سادات نجفی جوامع «بازاریان و بازرگانان، هتلداران، مراکز پذیرایی، کلوپ داران و دفاتر مسافرتی و گردشگری کیش» را ۵ تشکل اصلی که در این رویداد ذینفع و دارای حق رای خواهند بود، معرفی کرد و افزود: هر جوامعی نسبت به میزان مشارکت خود در این رویداد حق رای دارد.

وی با بیان این که برنامه ریزی های لازم برای برگزاری هر چه شایسته تر رویدادهای تابستانه کیش از بهمن ماه سال گذشته در دستور کار قرار گرفته بود، اظهار داشت: برنامه های پیش بینی شده در «رویدادهای تابستانه کیش» با آغاز ماه محرم نیز ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش، بیان داشت: «تیزرهای تلویزیونی، شبکه های استانی و تبلیغات محیطی در سطح استان ها و همچنین ورود خودروها از سرزمین اصلی و …» با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش محقق می شود.

سادات نجفی، اظهار داشت: با ایجاد عوامل انگیزشی و حمایت های انجام شده در زمینه شناور شدن نرخ ها و طرح های پیش بینی شده در این رویداد ویژه ساکنان جزیره کیش شاهد رونق هر بهتر گردشگری خواهیم بود.

به گفته وی، با همکاری جامعه بازاریان و بازرگانان کیش در رویدادهای تابستانه طرح حراجی عمومی محصولات عرضه شده توسط غرفه داران در بازارها اجرایی می شود که این اقدام می تواند یکی از عوامل انگیزشی برای سفر گردشگران به این منطقه باشد.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش در بخش دیگری از سخنان خود، «رویداد زمینی» را از دیگر برنامه های این رویداد بر شمرد و گفت: بنزین رایگان برای رفت و برگشت مسافرانی که با خودروی سواری مقصد گردشگری خود را کیش انتخاب می کنند، اختصاص خواهد یافت.

سادات نجفی، در رابطه با ارائه تورهای ارزان قیمت در مسیر هوایی، خاطر نشان کرد: هتل های ۵ تا سه ستاره در این بسته گردشگری در نظر گرفته شده و ضروری است که تمام ارگان ها در برگزاری شایسته این رویداد با جوامع همکاری لازم را داشته باشند.

وی ضمن ارزیایی مثبت برنامه های پیش بینی شده «رویداد های تابستانه کیش»، افزود: امیدواریم با یک هم افزایی و همکاری موثر رویدادی رقم بزنیم که انگیزه و اولویت نخست سفر گردشگران از اقصی نقاط کشور در فصل تابستان به جزیره کیش باشد.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش، طرح جدید پایانه فرودگاه بین المللی کیش را از ظرفیت های ارزشمند ایجاد شده در این منطقه عنوان کرد و اظهار داشت: با افتتاح رسمی این طرح سالانه از ظرفیت پذیرش بیش از دو برابر مسافر برخوردار خواهیم شد.

سادات نجفی در تکمیل سخنان خود، تاکید کرد: با هم افزایی و همدلی در زمینه جذب گردشگری؛ پایانه جدید مسافری به تنهایی مشکل را نمی تواند حل کند و نیازمند انسجام همگانی را دارد که با اندیشیدن راه کار موثر می توانیم مشکلات موجود در این حوزه را مرتفع کنیم.

شایان ذکر است در نشست خبری برگزاری رویدادهای تابستانه کیش مرتضی رمضانی گالشی معاون گردشگری و برخی از مدیران این حوزه و جوامع کیش حضور داشتند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10866

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: