رئيس كميته بهداشت و سلامت ستاد اجرايي خدمات سفر قشم خبر داد؛

۲۳ فروشگاه متخلف در قشم پلمب شد

رئیس کمیته بهداشت و سلامت ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: براساس بازرسی های انجام شده از واحدهای صنفی در قشم، ۲۳ فروشگاه متخلف پلمب شدند.

 یاسر مرادی با اعلام این مطلب، اظهار داشت: از ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ تا پایان هفتمین روز فروردین۱۴۰۲، به طور میانگین روزانه ۲۰۷ عملیات بازرسی از سوی ۱۷ کارشناسان سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان قشم انجام شده است.
مرادی با تاکید بر اینکه در این مدت دو هزار و ۴۹۰ بازرسی از مراکز مختلف انجام شده است، افزود: یک هزار و ۷۰۷ مورد از اقدامات انجام شده به حوزه سلامت مواد غذایی مربوط می شود که علاوه بر پلمپ ۲۳ واحد متخلف، ۱۱ فروشگاه هم به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی یادآور شد: در مدت زمان یاد شده همچنین ۷۸۳ مورد بازدید از اماکن عمومی جزیره قشم توسط کارشناسان سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان قشم انجام شده است.
به گفته رئیس کمیته بهداشت و سلامت ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، ۶۲۹ مورد بازرسی هم توسط نیروهای این کمیته به صورت مشترک با سایر ادارات و نهادها صورت گرفته است.
شایان ذکر است؛ از ابتدای تعطیلات پایان سال (۲۵ اسفند ۱۴۰۱) تا پایان وقت هفتمین روز از فروردین ۱۴۰۲ تعداد ۶۷۴ هزار و ۳۳۴ گردشگر از سه مسیر هوایی، زمینی و دریایی با هدف بازدید از اماکن بی نظیر گردشگری این منطقه آزاد، وارد جزیره زیبای قشم در جنوب کشور شده اند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10138

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: