با هدف توسعه پروازهای باری:

۲ فروند هوایپما به ناوگان هوایی فرودگاه پیام افزوده شد

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام، از اضافه شدن ۲ فروند آنتونف ۲۶ به ناوگان هوایی این فرودگاه با هدف توسعه پروازهای کارگو (باری خارجی) از آن خبر داد.

مجتبی شمس نژاد گفت: با توجه به اینکه این هواپیماها نیاز به تعمیرات اساسی و رنگ آمیزی داشت به همین منظور به فرودگاه مهرآباد منتقل ودر آشیانه های فنی و عملیاتی این فرودگاه مورد تعمیر و رنگ آمیزی قرار گرفتند.شمس نژاد افزود: پس از انجام تعمیرات این ۲ فروند وارد فرودگاه پیام شده و با هدف انجام پروازهای باری آماده بهره برداری هستند. وی، با بیان اینکه این هواپیماها می توانند ۵ تن بار را جابه جا کنند اظهار داشت: با توجه به اینکه ماموریت اصلی پیام در حوزه بار و ترانزیت هوایی بار است به همین منظور با استقرار این ۲ فروند این امیدواری ایجاد شده که بتوانیم بار دیگر این هدف مهم را اجرایی کنیم. معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام ادامه داد: در واقع استقرار این هواپیماها در فرودگاه بین المللی پیام زمینه بازاریابی و جذب بار هوایی را در سطح منطقه و کشور برای این فرودگاه ایجاد خواهد کرد.

شمس نژاد گفت: هدف اصلی ما در پیام این است که با انجام فعالیت هایی از این قبیل بار دیگر شاهد رشد و توسعه بار هوایی در این فرودگاه باشیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9958

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: