مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون خبر داد؛

پردیس بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون راه اندازی می شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون از راه اندازی پردیس بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی در این منطقه ویژه اقتصادی خبر داد.

تفاهم نامه تاسیس راه اندازی پردیس بین اللملی دانشگاه آزاد اسلامی دوغارون بین منطقه ویژه اقتصادی دوغارون و دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی به امضا رسید.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: این تفاهم نامه در راستای گسترش و توسعه فعالیت های آموزشی و پژوهشی بین المللی و تقویت بنیه علمی در سطح بین الملل و در زمینه آموزش بین الملل از یک سو و همچنین موقعیت منحصر به فرد منطقه ویژه اقتصادی دوغارون و دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی منعقد شده است.

مریم قوی‌دل افزود: تاسیس راه اندازی پردیس بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون با هدف جذب دانشجوی خارجی از کشور افغانستان است.

قوی‌دل گفت: با توجه به قرابت های فرهنگی بین مردم ولایت هرات افغانستان و استان خراسان رضوی و تمایل تحصیل در ایران و با توجه به نزدیکی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون به ولایت هرات تاسیس پردیس بین المللی دانشگاه در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون یک امر ضروری به شمار می رود.

وی افزود: در این پردیس دانشگاهی تمامی رشته های کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: با توجه به ظرفیت های بالا منطقه ویژه اقتصادی دوغارون ایجاد پردیس دانشگاهی از اولویت های هیات مدیره منطقه است که خوشبختانه در حال تحقق یافت آن هستیم.

قوی‌دل افزود: همکاری و مشارکت در امور بین المللی،‌ برگزاری دوره های تحصیلی مشترک، ‌تبادل و جذب دانشجو،‌ تبادل اعضای هیات علمی،‌ تبادل های علمی، آموزشی و تحقیقاتی، ‌تبادل اطلاعات و دیدارهای دوجانبه اعضای هیأت علمی از جمله اهداف همکاری دو طرف است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10991

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: