هم‌زمان با روز درختکاری؛

پارک شهدای شهر قشم افتتاح شد/ توزیع ۳۰۰۰ نهال رایگان در قشم و درگهان

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح پارک شهدای شهر قشم و توزیع ۳۰۰۰ نهال مثمر در شهرهای قشم و درگهان به مناسبت روز ملی درختکاری خبر داد.

شریف شریفی نژاد با اعلام این خبر گفت: در  روز درختکاری، پارک شهدا در محله بوستان شهر قشم به وسعت ۶ هزار و ۷۰۰ مترمربع با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح شد و ۱۷ نهال مثمر نیز به یاد ۱۷ شهید این شهر با همراهی خانواده شهدای گرانقدر جزیره، در پارک مذکور کاشته شد.
شریفی نژاد همچنین از بازسازی، نورپردازی و نصب وسایل بازی کودکان در پارک دیگری در محله سجادیه به وسعت ۲ هزار و ۳۰۰ مترمربع خبر داد و گفت: احداث مجموعه ای از پارک های خطی در شهر قشم از برنامه های دیگر این مدیریت است که یکی از آن ها  به وسعت یک هزار و ۶۷۵ مترمربع به نام پارک خطی گلستان شمالی در محور اتصال میدان امام قلی به میدان حافظ قرار دارد.
به گفته وی، توزیع ۳۰۰۰ نهال مثمر از نوع انبه، پرتقال، نارنج، لیمو و زیتون، بین مردم شهرهای قشم و درگهان از برنامه‌های دیگر روز درختکاری سازمان منطقه آزاد قشم است.
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم خاطرنشان کرد: امید است با کاشت این نهال‌ها و تداوم برنامه‌های کاشت درختان، ضمن افزایش سرانه فضای سبز جزیره به ارتقا روحیه نشاط و شادابی قشم کمک کنیم.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9991

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: