معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری مناطق آزاد ایران در نمایشگاه بین المللی سلیمانیه عراق

جاذبه های تاریخی و گردشگری مناطق آزاد ایران و ظرفیت‌های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری این مناطق در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی سلیمانیه عراق معرفی می شوند.

 این نمایشگاه یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای گردشگری و صنایع دستی در منطقه خاورمیانه است که از ۲۶ تا ۲۹ مردادماه، با حضور کشورهای مختلف برگزار می‌شود و دبیرخانه شورایعالی و سازمان‌های مناطق آزاد ایران هم در این رویداد حضور فعال دارند.

پاویون اختصاصی مناطق آزاد ایران در این نمایشگاه باحضور مناطق آزاد هفتگانه فعال (ماکو،‌ ارس،‌ اروند،‌ قشم،‌ انزلی،‌ کیش و چابهار) با معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این مناطق، پذیرای گردشگران و سرمایه‌گذاران است.

این نمایشگاه نقش مهمی در توسعه گردشگری و صنایع دستی در منطقه ایفا می کند و علاوه بر اینکه فرصتی مناسب برای نمایش و فروش محصولات صنایع دستی و همچنین تبادل دانش و تجربه بین کارآفرینان و علاقمندان به این صنایع است می تواند در جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری نیز تاثیرگذار باشد.

این رویداد بین‌المللی بستری مناسب برای مشاغل گردشگری جهت ارتباط با مشتریان بالقوه و ایجاد روابط تجاری جدید را فراهم خواهد کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11714

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: