مدیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

طی حکمی از سوی عادل پیغامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، علی اصغر موحد، به عنوان سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این سازمان منصوب شد.

 عادل پیغامی گفت: دکتر موحد شخصیت توانمند، متعهد و متخصص در سطح ملی به حساب می آیند و نگاهی ارزشی، جهادی و حرفه ای به حیطه کاری دارند.
پیغامی ادامه داد: اهمیت و حوزه کاری گسترده مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تهیه بانک اطلاعاتی از تعداد افراد بیکار و شاغل در جزیره و همچنین مهارت ها و توانمندی های این افراد را ضروری می سازد.
وی تاکید کرد: استفاده از نرم افزارها و سامانه های الکترونیک و بهره گیری از توان افراد متخصص برای افزایش بهره وری و سرعت عمل در انجام فرآیندهای اداری جزو رویکردهایی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: اصلاح زیرساخت ها، جایگاه منابع انسانی و بازتعریف شرایط و ضوابط شغلی با هدف ارتقای جایگاه این مدیریت از دیگر مواردی است که باید در دوره جدید مدنظر قرار بگیرد.
در بخشی دیگری از این آیین علی اصغر موحد، گفت: نگاه به حوزه مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید عوض شود و برای حوزه ای مانند «رفاه» که تاکنون مغفول مانده برنامه ریزی های لازم انجام شود.
موحد ادامه داد: با برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت جایگاه این اداره را تغییر خواهیم داد و امیدواریم طی برنامه ۳ ماه نتایج اولیه تغییر و تحول برای قشموندان محسوس باشد.
وی تاکید کرد: تهیه و تجهیز زیرساخت‌ها، فراهم ساختن بسترهای الکترونیک و افزایش تعامل با نهادهای اجرایی و انتظامی شهرستان جزو اولویت های کاری برای ایجاد تحول در دوره جدید محسوب می شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11142

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: