رونمایی از دستاوردهای منطقه آزاد کیش در نمایشگاه اینوتکس تهران

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ با هدف حضور شرکت‌های نوآور و استارتاپ‌های منطقه جنوب غرب آسیا و محلی با گردهمایی نوآوران و فناوران در راستای حل چالش ها برگزار می شود که با اختصاص فضای نمایشگاهی به دبیر خانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نیز هر یک از این مناطق دستاوردهای خود را ارائه خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، سازمان منطقه آزاد کیش نیز با حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ دستاوردهای خود در حوزه های صنایع خلاق و فناوری های نوآورانه، استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان، بسته ها و ایده های سرمایه گذاری را برای شرکت کنندگان در این نمایشگاه معرفی می کنند.

ارائه ایده های نو و کسب و کارهای نوین به سرمایه گذاران در راستای رشد و پیشرفت توسعه سرمایه گذاری یکی از مهمترین دستاوردهای شرکت در این رویداد ملی محسوب می شود.

همچنین در این نمایشگاه شرکت کنندگان به تبادل اطلاعات گوناگون در زمینه قیمت‌هاى رقابتى در سطح جهانی، آخرین استانداردهاى کیفی، آخرین پیشرفت‌هاى صنعتی، دستاوردهاى پژوهش علمى و ایده‌هاى اقتصادى – تکنولوژیکی می پردازند.

ارتباط سرمایه‌گذاران داخلی و بین المللی با شرکت ها و استارتاپ ها، مشارکت و همکاری بین شرکت های فناور و استارتاپ‌های داخلی و بین‌المللی و گفتگو و شبکه‌سازی بین فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

لازم به ذکر است، بخش های مختلف و متنوع بانوان پیشگام، رویداد نکستشن، اینوتکس پیچ، رویداد بین المللی تامین مالی و نوآوری و فناوری(فینوتکس)، کافه سرمایه اینوتکس، ارائه نیازهای فناورانه یا ریورس پیچ و استیج اینوتکس در این نمایشگاه اجرا خواهد شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10519

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: