راه‌اندازی کلینیک کسب و کار در منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از راه‌اندازی کلینیک کسب و کار در آینده نزدیک در منطقه آزاد اروند خبر داد.

 روح‌الله خزایی در گفت‌وگو با بخش خبری ۱۳ سیمای مرکز آبادان، ضمن تبریک اعیاد دهه ولایت و گرامیداشت هفته صنعت و معدن، پیرامون اقدامات سازمان منطقه آزاد اروند در راستای رشد تولید در منطقه، بیان کرد: پیرامون اهمیت‌‌بخشی مقام معظم رهبری(مدظله) و توصیه‌های مؤکد ایشان در سال‌های اخیر به امر تولید، سازمان منطقه آزاد اروند در راستای وظایف ذاتی خود اقدامات متعددی را در زمینه رفع موانع تولید به‌کار گرفته است.

خزایی با تشریح اقدامات سازمان منطقه آزاد اروند به سه بخش زیرساختی، حمایتی و برندسازی افزود: در سه ماه نخست امسال بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه‌های زیرساختی آغاز به‌کار کرده و چندین پروژه دیگر در مرحله مطالعه و مناقصه است.

وی، تصریح کرد: دومین مولفه‌ای که توسط این سازمان پیگیری می‌شود، پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی فعال و یا واحدهایی که قصد ورود به فاز توسعه دارند خواهد بود. تاکنون بیش از ۶۰ میلیارد تومان از اعتبارات سازمان منطقه آزاد اروند توسط بانک‌های عامل به سرمایه‌گذاران عرصه تولید، تسهیلات پرداخت شده است.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند ادامه داد: در بحث صدور مجوز کارگروه ویژه‌ای تشکیل شده که جلسات خود را در واحدهای تولیدی برگزار و مشکلات تولیدکنندگان را در امر تأمین خوراک و صادرات محصول، احصاء و مرتفع خواهند کرد.

خزایی با اشاره به راه‌اندازی غریب‌الوقوع کلینیک کسب و کار در منطقه آزاد اروند، خاطرنشان کرد: این سازمان علاوه بر حضور موفق در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۳، تا پایان سال نیز در ۱۶ نمایشگاه داخلی و خارجی شرکت خواهد داشت که واحدهای صنعتی فعال در منطقه آزاد اروند با حمایت این سازمان می‌توانند در این رویدادها به معرفی تولیدات خود بپردازند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11218

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: